Wpis z mikrobloga

@SkieryMonster: Patrząc po zdjęciu, że pale już stoją, nie są specjalnie wysokie i po tym, że zdjęcie jest zrobione w dzień a pracowników nie widać- to pewnie zakończenie budowy jakoś za trochę ponad miesiąc. Pewnie standardowo ~60 atrakcji. I na 99% prywatny inwestor.
  • Odpowiedz
@SkieryMonster: >Władze miasta planują zabudowę po obu stronach deptaka prowadzącego na molo. Po prawej stronie ma powstać spa z basenem i hotel (trwa opracowanie planu zagospodarowania dot. wysokości hotelu) ukierunkowane na turystów z Rosji - czyli ogrodzony, zabudowany teren z dojazdami, parkingami itp. Po lewej stronie, praktycznie od początku deptaka do obecnie powstającego "parku linowego" ma powstać zabudowa (do 4 kondygnacji) związana z ekologią i ochroną środowiska, czyli kolejny ogrodzony, zabudowany
  • Odpowiedz
@stoprocent: o kurde, nie wiedziałam, że aż tyle terenu zajęli. Przeszłam się tylko tym deptaczkiem na molo i nie wydawało się to takie wielkie. Szkoda, że chcą zniszczyć Park bo miło jest spacerować między drzewami. Masakra. bede musiała w weekend podejśc sobie i zobaczyc co oni tam kombinują.
  • Odpowiedz
@SkieryMonster: Oni przeważnie się tylko kręcą. :) Akurat zajmowałem się tym trochę czasu i znam tę ekipę, słyszałem, że mają pojawić się w Gdańsku, wchodzę na Mirko i proszę :)
  • Odpowiedz