Jak ktoś tam #!$%@?, że #!$%@? graliśmy, bo przegraliśmy to niech lepiej obejrzy Szkocje xD. Tam był mur berliński, który został przebity przez Niemców.
My graliśmy jak na Euro w miarę dobrze. Nie przebijemy się przez znakomitych piłkarzy z najlepszych klubów jak De Pay, Frimpong czy Ligt, ale zagraliśmy na wyżyny swoich możliwości, i to nas naprawdę powinno cieszyć. Rozwija się nasza kadra, a stare pokolenie odchodzi na swoją emeryturę.
#mecz
  • 16
@monox12: +1 janusze z siatkowki czy innej #!$%@? przyszli i pajacują, bardzo dobry mecz naszych w giga #!$%@? grupie, bez żadnych podstaw weszliśmy w ten mecz z oczekiwanym wynikiem 3/4:0 a zagraliśmy jak drużyna ciekawa która dała POPIS WALKI z wynikiem RÓWNYM aż szkoda że taka ciężka grupa, ekipa która może skomplikować zabawę drużynie Austrii która przyszła po swoje, tylko kretyn obstawia mecz Polska-Austria bo to jest mecz który jest loterią
@monox12: 3 skladne akcje na 90 minut, obsrana zbroja i obrona czestochowy przez 70+ minut. Ja wiem ze po czesiu obnizylismy standardy, ale jak to jest dobry mecz to po prostu rozwiazmy te kadre
  • 0
@MariuszSmokNiemaly: Ale wiesz, że to były przykłady? Oglądałem cały mecz i widziałem jak De Pay nie fortunnie walił hen daleko, Gakpo przebił się raz, a potem walił gówno strzały, a Dumfries bił się z Salamonem xd Zdecydowanie słabszy mecz Holandii, ale również też mówi, że z szybkimi murzynami nawet dajemy radę.
  • 120
3 skladne akcje na 90 minut,

@T0pi5: Mieliśmy więcej akcji w pierwszej połowie więc skończ #!$%@?ć.

obsrana zbroja

U kogo? Bo chyba u niektórych Holendrów, że musieli sie męczyć z Polakami, a zapowiadał się mecz zniszczenia na miarę meczu Niemcy-Szkocja

obrona czestochowy przez 70+ minut

Zatrzymałeś się w czasie, gdy Czesiu miał reprę. Mimo, że nadal przez połowe była gra na naszej połowie to i tak nie było takiej ofiarności. Już
@monox12 pelna zgoda bratku.
Ci krytykujący gre naszych to spierdoxy narzekające chociaz naeet meczu nie obejrzeli.

Kadra holandii warta 4,5 raza wiecej niz nasza.
xG naszych to było 1 vs 1,5 holandii to pokazuje jak było blisko, holendrzy mieli przewage w klepaniu bez celu, a nie w czystych sytuacjach
@Prof_Memologii:
Xddd
No tak, bo xG jest super miarodajne. To ze holenderscy ofensywni pilkarze sie zesrali i nie wykorzystali kilku 90% okazji nie znaczy, ze dobrze wygladalismy. Takie sytuacje nie sa odzwierciedlone w xG