Wpis z mikrobloga

@Perke: Alpa 378 u mnie w stałym obrocie mega dobre właściwości i super zapach, taki zielony, niby z akcentami kadzidła ale taki świeży, leśny. Jedna z moich najlepszych wód po goleniu, na drugim miejscu jest Pitralon zielony.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@HaSSaN czekaj czekaj, bo będę zamawiał żyletki i właśnie tą alpe, ale czy młodemu chłopakowi zapach podejdzie? Czy do czegoś byś porównał zapach?
  • Odpowiedz
  • 0
@Perke Hmmm... no mi się zapach podoba i to bardzo, ale czy on jest taki młodzieżowy to raczej nie, wiesz ja jestem gościem przed 40stką więc tego 😉. Może powiem inaczej,zapach myślę, że powinien Ci się spodobać ale no nie jest to zapach młodzieżowy, trudno mi go porównać do czegokolwiek, na pewno też nie jest dziadkowy. Poza tym wiesz to jest tylko After Shave więc ten zapach nie będzie się trzyma
  • Odpowiedz
  • 0
@Perke Tutaj opis z forum golarze

"Połączenie tradycyjnej elegancji z męską charyzmą . No na pewno nie jest to zapach młodzieżowy"

No i chyba najbardziej oddający opis tego zapachu w komentarzu od jednego forumowicza

"Doskonała woda w stylu retro, która przypomina tego jednego jedynego wujka z lat 90tych, który nie miał wąsów i był szczerze zadowolony z życia. Grał w piłkę i można było z nim porozmawiać" - dla mnie ten
  • Odpowiedz
  • 0
@Perke Powiem Ci, że na pewno warto zaryzykować i jak za cenę 5zł to go śmiało kupić tym bardziej, że właściwości ta woda ma świetne. Jednym ten zapach mega siada innym nie, ale dopóki nie powąchasz to się nie przekonasz, ja ten zapach uwielbiam do tego stopnia, że czasami po prostu odkręcam sobie buteleczkę żeby się sztachnąć xD.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@HaSSaN dzisiaj przyszła paczka, przyszło mi: alpa zielona, alpa windsor fresh, dwa testery proraso i żyletki Gillette Platinum, treet Platinim, astry zielone,derby premium,
Co do żyletek to będę testował, w pierwszych chwili alpa zielona śmierdzi dziadem jak użyłem to super się zachowuje na twarzy, jakby to było coś naprawdę jakościowego, do zapachu się nawet przekonałem, ale siostra i matka chciały mnie zabić, co to Alpy Windsor fresh to jest bardziej nowoczesne
  • Odpowiedz
  • 0
@Perke Hehe... śmierdzi dziadem xD. Mi tam ten zapach się podoba kurde ale aż tak staro się nie czuje ;p Ale właściwości ma ekstra. Polecam jeszcze Pitralon niebieski Polar, zapach świeży, świetny i taki na pewno młodzieżowy i nowoczesny coś jak trawa cytrynów ale właściwości też mega dobre.
  • Odpowiedz
  • 0
@Perke Pitralon classic też fajny taki zielony leśny ale jeżeli Alpa ci totalnie nie podeszła to zielony pitralon też może nie podejść.
  • Odpowiedz