Wpis z mikrobloga

Bicie bossów na pitach powyżej 100 jest fascynujące, 5min stania w miejscu spamowania krzyków i ataku XD

Mogliby zrobić żeby ten boss był trochę silniejszy ale żeby szybciej padał. No chyba, że z jakimś kokx buildem to idzie dużo sprawniej.

#diablo4
  • 6
  • Odpowiedz
@feber ja wczoraj na 98 lvl xD odpaliłem echo versala czy jak mu tam xD nie wiedząc, że to ten bos xD i po ok 10 min stania w miejscu postanowilem paść i dałem sobie siana. Ja mu prawie nic nie robiłem xD on mi prawie nic nie robił, staliśmy, healowalismy się, pizgalismy i elo
  • Odpowiedz
  • 0
@zielony_goblin: Akurat te wszystkie bossy to są takie easy jak się trochę build ogarnie, że śmiać się chce. Gram pierwszy raz w tą gre a te bossy 200lvl sobie kłade ot tak. Po 200h w POE to jest dla mnie abstrakcja bo tam to nawet builda nie potrafiłem dobrze złożyć XD
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski porównanie tibii do diablo xD
@feber wiesz, na tagu sporo osób wali konia pod to Poe, a ja nie kumam tego bo waląc konia ciągle są komentarze, że tam trzeba grać 24/7, że po 500h to człowiek uczy się dopiero zalogować do gry, a diablo to dla dla casuali. I w sumie kumam to, ale sam zacząłem w D4 grać niecałe 2 miesiące temu w S3, teraz juz tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@zielony_goblin: Szczerze mówiąc mi też się podoba diablo właśnie przez fakt, że nie muszę poświęcić 500h na zrozumienie gry XD ale też rozwala mnie narzekanie ludzie, że coś w tej grze jest za trudne. Ludzie zszokowani, że uber itemy trzeba farmić i płacz "zabiłem 50 razy duriela i nie spadł mi itemek".
  • Odpowiedz
@feber też sezon i tak jest uuuuuber łatwy ( ͡º ͜ʖ͡º) no teraz gra sprawia mi przyjemność, ale no, jest to sezon lootu, rozbudowany craft, samo hartowanie jest spoko bo nie trzeba myśleć: palić itemek czy ściągać naznaczenie, ale ludzie się dziwią, że ubery nie lecą jak polki na czarne knagi XD i trzeba poświęcić chwilę czasu by #!$%@? swoją postać xD
  • Odpowiedz