Wpis z mikrobloga

  • 39
@Dueil_angoisseus może i niepotrzebnie, ale jak dla mnie to nic, co by psuło tę postać, bo zawsze sprawiał wrażenie osoby bardziej otwartej pod względem orientacji seksualnej, nawet jeśli wcześniej nie było to pokazane wprost. Bardziej mnie kłuje chudy MM xD wygląda na 2x mniejszego niż był
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: podobno aktor zmienił styl życia i nawyki żywieniowe z przyczyn zdrowotnych, co poskutkowało właśnie takim a nie innym wyglądem. O ile takie podejście się chwali, tak jednak dziwnie się patrzy na "nowego" MM xd
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: było chyba jakieś nawiązanie w jednej scenie, ale fakt, mogli to jakoś bardziej ugryźć że postać przeszła na dietę czy coś. Takie nawiązanie zresztą byłoby jak najbardziej w charakterze MM, bo on zawsze z Boysów był jedynym, który próbuje przejawiać jakiś "zdrowy rozsądek" i nie ma aż tak autodestrukcyjnych tendencji, jak reszta.
  • Odpowiedz
@ladylurkini: coś, dwie rzeczy można było zauważyć: pierwsza to to, że "związek" z kimiko jest raczej aseksualny no i jego stylówa mogła to subtelnie sugerować, chociaż to może nieco naciągane.
Ktoś wie jak się sprawy mają w komiksie?
  • Odpowiedz
  • 12
@Kremufka2137 Francuzik zawsze w serialu dawał subtelne aluzje do swojej seksualności. Pamiętam chyba nawet moment w jakimś starszym sezonie, że w dialogach chwalił trans prostytutki itd. Zdecydowanie swoim usposobieniem moim zdaniem zawsze tworzył aurę seksualnie otwartej bi/panseksualnej osoby. Dlatego naprawdę nie widzę w tym nic zaskakującego, że pojawił się homo wątek w jego przypadku. Co do Kimiko, to 3 sezon wyraźnie dał do zrozumienia, że raczej staną ostatecznie na platonicznej relacji, niczym
  • Odpowiedz
  • 11
@ladylurkini był motyw z jakimś kumplem od ćpania, dla którego #!$%@?ł misję z Lamplighterem by go ratować, ale zawsze dało się wyczuć jakieś aluzje. Po prostu nigdy wprost nic nie pokazali przed 4 sezonem.
  • Odpowiedz
@ladylurkini: przecież to już wcześniej było wiadomo, że ta postać jest gejem xd
@ladylurkini @Mtsen co się w nim zmieniło?xD co do cyca to podoba mi się ten smaczek, że zawsze nosi koszulkę / bluzę z logiem oldskulowego amerykańskiego rapu
  • Odpowiedz