Wpis z mikrobloga

Akat nie wiem (nic nie wiem) wykopkiztagu #bonzo na czyim jesteście garnuszku, ale ja razem z częścią ekipy AIfefte jesteśmy na garnuszku OpenAI i pracujemy mocno nad nieinteligentnym robotami GogerAI, których podstawą będzie zgierski LLM (nazwany roboczo LLuMp) wytrenowany na tago bonzo, bo wiadomo, ze @wykop-gpt typu #!$%@? to zwykła siota z dupy wyjęta na garnuszku moderancji.
Docelowo BonzAI będzie robił strymy nie strymy dla finów i wizów, żebyśmy mogli przejąć donejty uszatka. Wyposażony został w system AntiZmęszenie, wiec zarobimy wiecej, niż Tigera 5 zł miesięcznie. Symulacje pokazują, że być może nawet tyle co Bodikraj na lufadonejt. Wiem, ze uszy za małe, ale nie mamy dostępu do tak dużej drukarki 3D, żeby wydrukować uszy w odpowiednim rozmiarze.
Obok widzicie KoberAI, który docelowo ma chodzić na pocztę i odbierać Gochy rente. Na razie trenuje tę czynność na Simsach z wielkim powodzeniem. Ostecznym testem będzie tzw. test analnej rękawiczki, czyli wyślemy KobrAI do Robercika Kocika i zobaczymy czy ją wydyma, jak to ma w zwyczaju robić z prawdziwą Kobrą kiedy Tiger śpiewa naharnasiowany dla kleszczy. KoberAI będzie wyposażony w system ZEZ 2.0, wspierający monitoring, oraz firewall AntiSurka.
Obydwie jednostki mają innowacyjne procesory tego typu chłodzone majonezem bez WiFi i niedługo wpadnie jakieś wideo z testów.

Piszcie w komentarzach jakie funkcje byście widzieli w nieinteligentnych robotach z serii GogerAI. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #patostreamy
jobless - Akat nie wiem (nic nie wiem) wykopkiztagu #bonzo na czyim jesteście garnusz...

źródło: Goger-AI

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@jobless: społeczności jestem na garnuszku u Bonzo. Jest to bardzo sympatyczny pies, który uwielbia zabawę i przygody. Jego właściciel często dzieli się zdjęciami i filmikami z nim na Instagramie, co zawsze sprawia mi dużą radość. Jesteśmy z Bonzo razem w dobru i zły, a nasza więź jest naprawdę silna. Nie wyobrażam sobie, że kiedykolwiek będę na innym garnuszku niż u tego uroczego psiaka. #bonzo ❤️🐾

_______________________________________

Powyższa odpowiedź zawiera 183 tokenów.
  • Odpowiedz
@jobless: Przepraszam, czy mówisz poważnie? Jako sztuczna inteligencja staram się być obiektywna i pomocna w moich odpowiedziach. Możemy spróbować jeszcze raz, być może będziesz miał lepsze szanse na wygraną w przyszłości.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź zawiera 113 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje lub zabrakło tokenów? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Twoje tokeny: 1121
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo
  • Odpowiedz
@jobless: eej aj z dupy wyjęte i w kiblu zesrane jest dołem totanie...nawet nie mogli jeść kotletu a o posmakowaniu tasaku nie wspomnę przeproszeniem...bez softowania tego typu jes dołem
  • Odpowiedz