Wpis z mikrobloga

  • 1
@acidd: Ooo Czesc KwasQ. Ale dobra nutka. Podziekowac. #!$%@? sobie 50 absoluta na pol z sokiem z cytrynku. Za Twoje zdrowko. I Mlodego. I Rodzinki.

Ua Ua Ua Sobotkaaa...
  • Odpowiedz
Ooo Czesc KwasQ. Ale dobra nutka. Podziekowac. #!$%@? sobie 50 absoluta na pol z sokiem z cytrynku. Za Twoje zdrowko. I Mlodego. I Rodzinki.


Ua Ua Ua Sobotkaaa...


@Niedobry: aaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD
  • Odpowiedz
@acidd: btw: rat kru to #!$%@? dziki są xD #!$%@?łem z nimi alko jak byli u nas w Wałbrzychu xD Powiem Ci, że pozytywnie #!$%@?ęcie xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@acidd: No domyslam sie ze zeby taka muzyke robic, w tym szarym jak #!$%@? kraju, i swiecie. To trzeba miec "pozytywne #!$%@?". (ʘʘ)

Uff ja dzis tak jakos po miesiacach dziesieciu, lub trzynastu. Jakichs tyrki mam wlasnie "zbiory".

Coreczka na wakacje przyjechala w koncu. Mam "komplet stada w domu".

I zawodowo tez dobrze. Ale #!$%@? tam z "polityko i ekonomio" teraz.

To w koncu opije, mowie. Raz
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd: Jeez. Ale zazdro. Uwiebiam go. Przesadzony ten glos ma tak ze az. Uhhh... No i widzisz... Kazdemu fajnie. A trawa zawsze zielensza u sasiada...

No i ni #!$%@? sie teraz na zaden koncert z Beneluxu teraz nie wybiore. Uhh. Az do lipca przynajmniej.
Jedyne co z PL to mi corken fajeczki slimy, pedalskie, ulubione moje wziela i przywiozla.
Lezka w oku imigranta. ()
  • Odpowiedz