Wpis z mikrobloga

#pytanie #motoryzacja

Jeśli trzeba zaparkować i macie do wyboru dwie opcje, to znaczy:

- parking pod drzewem: gdzie jest cień, więc auto się aż tak nie grzeje, ale na drzewach są srające ptaki, z drzewa pyli i w ogóle auto jest non stop #!$%@?
- parking pod słońcem: gdzie temperatura w samochodzie jest porównywalna z tą w airfryerze, plastiki w środku dostają #!$%@?, ale auto przynajmniej nie jest obsrane i pokryte pyłem z drzew

I pytam raczej w kontekście długoletniego parkowania, nie doraźnego na dwie godziny.

No i gdzie byś zaparkował(a)?

  • pod drzewem 35.0% (21)
  • pod słońcem 43.3% (26)
  • wszystko jedno 21.7% (13)

Oddanych głosów: 60

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@losowynick13: Sporo zależy od auta. Ja swoją bawarkę z powłoką ceramiczną wolę parkować pod drzewami niż w pełnym słońcu, bo wnętrze mam w stanie perfekcyjnym i szkoda, żeby było palone słońcem. Ale gdybym jeździł byle czym z działającą klimatyzacją, to parkowałbym po prostu tam, gdzie mi wygodniej. Drzwi na oścież na minutę i można swobodnie wsiadać, a klima robi resztę roboty.
  • Odpowiedz
  • 0
@tico_bot: Z tym "trochę brudny", to masz rację, ale tak w sumie po tygodniu stania pod brzozą na, bo akurat tam na osiedlu miałem wolne miejsce, musiałem myć boczne szyby, bo tak były #!$%@? pyłem.
  • Odpowiedz
@losowynick13: Srające ptaki i pył to jest pikuś, ale zaparkowanie pod drzewem które produkuje spadź jest najgorszą możliwą opcją w każdym przypadku. Wtedy na pewno wolałbym palące słońce. Poza spadziowymi przypadkami to w sumie obojętne.
  • Odpowiedz
@losowynick13: to zależy.. z drzew potrafią srać ptaki, z jednych mało, z innych w pewnym okresie twój samochod po nocy może wyglądać jakby stał rok. ale u mnie jest okres że codziennie srają z drzew, pył z drzew to druga sprawa. W innych okresach jest czysto.
Poza tym trzeba tez mieć na uwadze wschody i zachody słońca, bo cień jest różnie. w danych godzinach może go nie być.
Najlepiej jak
  • Odpowiedz