Wpis z mikrobloga

#mecz Przypomniałem sobie, dlaczego od 10 lat nie oglądam piłki. Nuda w #!$%@?, na takim turnieju codziennie po 3 mecze, po 3 dniach człowiek ma już dość i wjeżdża zamuła. Na takich igrzyskach to się dzieje co niemiara, różnorodność konkurencji, poszczególne zawody trwają krótko, więc człowiek się nie wynudzi i do tego piękne tyłeczki lekkoatletek
  • 15
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: realizacja #!$%@?, ciągle skakanie po dyscyplinach, że się skupić nie można, tylko o dziwo jak w kółko biegają dłuższe dystanse to wtedy na nich się kamera skupia. Tyłeczki potwierdzam
  • Odpowiedz
  • 0
@sinusik: Tyłeczki top, na umięśnione sylwetki Mokebiaków też miło popatrzeć bo ma się wrażenie, że masz do czynienia z prawdziwymi atletami, herosami. A ci piłkarzyki to chude to takie, wyglądają jakby nic nie ćwiczyli i jeszcze biegają w tych śmiesznych podkolanówkach:D
  • Odpowiedz
@handballer lubię mieć beke i gasić troli. Byłem ciekaw czy jesteś kimś inteligentnym dlatego sprawdziłem Twój profil. No i szybko się zweryfikowałeś xD. To ostatni mój wpis dla ciebie, nie jesteś godzien mojego klikania.
  • Odpowiedz
@roadtodeath inteligencją nie grzeszysz skoro wspominasz komuś teksty o dziennikarce a sam wrzucasz zdjęcia laski z cyckami i zebrzesz o dołączenia do discorda, i jeszcze wyrażasz zainteresowanie jakimiś pedalskimi chinskimi bajkami XD

A poza tym co żeś człowieku sprawdził na tym pożal się boże moim profilu? Zdjęcia mojego kota? Odpowiedzi pytania innych użytkowników? Czy moje pytania o radę itp?
#!$%@?, co takiego się doszukałeś skoro ja praktycznie się nie udzielam, a jeśli
  • Odpowiedz