Wpis z mikrobloga

To jest mapa sytuacji w Vovchansk , którą zrobiłem zarówno na podstawie ukraińskich, jak i rosyjskich relacji.

To, czy Rosjanom uda się ponownie zjednoczyć swoje siły, czy też Ukraińcom uda się odciąć oddziały i poddać się, zależy od ruchów wojsk, posiłków i siły ognia w ciągu najbliższych godzin i dni.

#wojna #ukraina
  • 14
  • Odpowiedz
wy dalej 5 km od granicy? Ale to jest kompromitacja xD


@robertkk: Robert, ty lepiej wyjaśnij, po co Ukraina wysłała kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy do odbijania terytorium, którego niby nie opłacało się bronić ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@robertkk czemu napisałeś do mnie w liczbie mnogiej? Nie mam z Rosją nic wspólnego.

@Szinako Ukraina nie wysłała kilkanaście tysięcy żołnierzy by odbić tam teren tylko, żeby Rosja nie poszła dalej w obwodzie charkowskim.
  • Odpowiedz
kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy


@robertkk: Setki. I to od razu setki milionów trzeba było napisać koniasz. Kilkadziesiąt tysięcy to tam zostało ruskich zdemobilizowanych.
  • Odpowiedz
@Szinako: gdzie ty widziales kilkadziesiat tysiecy zolnierzy ukrainy? rosja tam weszla wlasnie dlatego ze prawie nikt nie bronil (i dobrze, tylko rosja mogla byc taka madra zeby tam trzymac zolnierzy)
Widze niezle zachlaliscie na tym odbiorze dnia wolnego w trollowni
  • Odpowiedz
Setki. I to od razu setki milionów trzeba było napisać koniasz. Kilkadziesiąt tysięcy to tam zostało ruskich zdemobilizowanych.


@Mitur: To ile tam wysłali Ukraińcy żołnierzy? Przecież to rzekomo jest ruska ofensywa gdzie rzucili ponad 50 tysięcy żołnierzy xD.
  • Odpowiedz
gdzie ty widziales kilkadziesiat tysiecy zolnierzy ukrainy? rosja tam weszla wlasnie dlatego ze prawie nikt nie bronil


@robertkk: A gdzie ty widziałeś, żebym coś takiego napisał? Po tylu latach powinieneś już lepiej ogarniać język. Mi chodzi o to ilu żołnierzy Ukraina tam wysłała już po rozpoczęciu tej ruskiej operacji.

, po co Ukraina wysłała kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy do odbijania terytorium
  • Odpowiedz
nikt nie bronił haha dobrze już kłamiesz otóż broniło tam ZSU tylko dostali bęcki jak zawsze


@Stay12: Robert to typowy propagandzista. Nikt nie bronił zgodnie z planem i pewnie dlatego dowódca tego odcinka poleciał ze stanowiska. Dodatkowo wszczęto postępowanie, w którym oskarżono ponad 20 dowódców z kilku ukraińskich jednostek, które miały NIE!!! bronić tego odcinka xD. A potem taki pokemon coś bredzi o ruskich manipulacjach na wykopie ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz