Wpis z mikrobloga

Fajnie bił ten Rahel ale pod koniec meczu przypomniałem sobie, że to Koreaniec i mi jakoś zaciekawienie spadło.

Jakbym chciał oglądać Azjatów, to bym sobie odpalił LCK i miałbym przy okazji wyższy poziom rozgrywki. Ja oglądam LEC bo chcę sobie pooglądać nasze własne bagienko. I o wiele bardziej mnie jara jak jakiś nowy gracz z Europy pokaże coś ciekawego niż jakiś wyrzutek z LCK.

#leagueoflegends
  • 7
  • Odpowiedz
@Murasame: Szczerze ja czekam na Celiste, i dawno już nie czekałem na kogoś tak bardzo jak na tego młodego chłopaka, na solo Q jest całkowitym wywoźnikiem w ERL też naprawdę jestem ciekaw jak dobry będzie w LECu.
Bo na tego Upseta nie moge juz patrzeć, gość jest gorszym pasywem niż Rekkles w swoim ostatnim roku w LEC.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nehro:

Upset jest tam tylko z powodu Caliste. Nie opłaca im się pewnie robić kosztownych zmian i potem opłacać Upseta na ławce jak i tak czekają na swojego zawodnika.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nehro:

Bez sensu inwestować tyle w wejście do LEC a potem pozbywać się takiego zawodnika. A G2 kogoś takiego nie weźmie, za duże ryzyko, ze nie wypali. Inni nie dadzą tyle hajsu, żeby kusiło.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nehro:

Capsa, BB czy Hans Same też pewnie niejedna drużyna by chciała, ale co z tego. KC to jest organizacja z masą fanów, pewnie z ambicjami. Po co mają komuś oddawać taki talent, skoro sami szukają mocnych ludzi.
  • Odpowiedz