Wpis z mikrobloga

Ale wysyp zdjęć murzynów czy ciapaków w Polsce xD Oczywiście jest narracja, że Tusk ich ściąga w ramach paktu migracyjnego, który obowiązywać ma dopiero za 2 lata i z którego Polska najpewniej będzie zwolniona (nie, nie tylko Tusk o tym mówił, ale też komisarz UE pod koniec rządów PiS). Jeśli ktoś faktycznie myśli, że Tusk niby w pół roku zrobił z Polski multikulti to niech się zastanowi nad swoim życiem. PiS za swoich rządów ściągnął ich najwięcej, dodatkowo afera wizowa pokazała, że wiele z nich mogło dostać lewe wizy. Ja sam widziałem niejednego tiktoka, na których muzułmanie pokazują w jaki sposób zdobyć wizę do Polski, a także czytałem artykuł, że Obajtek im miasteczko budował, by pracowali dla Orlenu. A dodatkowo, na komisji wizowej wyszło, że Kołakowski z PiSu chciał nam ściągnąć milion imigrantów. Ja się dziwię, że są ludzie, którzy wciąż myślą, że PiS nas ochroni przed inżynierami, gdzie dobitnie pokazali, że ich słowa w tym temacie są gówno warte.
#polityka #sejm #imigranci #bekazpisu #islam #takaprawda
Koziom - Ale wysyp zdjęć murzynów czy ciapaków w Polsce xD Oczywiście jest narracja, ...

źródło: Imigranci-z-krajow-muzulmanskich

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Koziom: Wczoraj się zesrali,że Niemcy nam ciapaków wysyłają w ramach paktu migracyjnego xD Po prostu Niemcy odsyłają tych z lewymi wizami od PiSu tak jak zapowiadali. Pięknie próbują zwalać "sukcesy" PiSu na PO, a jakiś debil się nabierze
  • Odpowiedz
@Koziom: tak, konfopisowcy muszą polegać na propagnadzie. Na przykład kolportują kłamstwo jakoby Tusk obiecał że paliwo będzie po 5,19. Na przykład kolportują kłamstwa o zamachu Smoleńskim jakoby to nie organizatorzy lotu (pisowcy) a Tusk maczał w tym palce. Propaganda ma się dobrze na wykopie, niestety. A jeden mi dziś napisał że za przestępstwa pisu odpowiada nowy rząd.
  • Odpowiedz
@Jariii: Niestety sodomici pisowscy i nie tylko dość dobrze opanowali przestrzeń medialną, przynajmniej w Internecie. To jedno im się niestety udało.
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: pokazujesz mi treść z jednym zdjęciem kolportowaną przez szczujnie które pis już dawno owinął sobie wokół palca. Dziwnym trafem jest tylko jedno zdjęcie gdy codziennie przyjeżdżają inni migranci... Ale już nikt nie pisze że na wysokości tej miejscowości istnieje przerwa w płocie zrobionym przez pis... Przerwa która została tam umieszczona już na etapie projektu, zaledwie kilka kilometrów od wsi...
  • Odpowiedz
@Koziom: na wykopie panuje narracja, że to winna Tuska. Co spodziewał bym się po Facebooku, ale nie tu... Tyle artykułów o aferze wizowej, a top komentarze, że Uśmiechnięta Polska za ro odpowiada...
  • Odpowiedz
@N331: Wykop przejęły pisowskie trolle. Po stracie tvp rzucili całe pieniądze w internet. Pewnie już dawno planowali bo próbują co jakiś czas urabiać młodsze pokolenia żeby nie zostać z umierającymi co roku starymi babami. A niestety PiS wciąż ma duże możliwości i budżety i widać było jak internet się zmienił praktycznie z dnia na dzień. Troll konta udające normalne szerzą narrację partyjną, inne ukryte partyjne konta potakują a ludzie łapią narrację
  • Odpowiedz
kolportowaną przez szczujnie które pis już dawno owinął sobie wokół palca

@aarahon: na razie jedyną szczujnią jaką widzę jest mikroblog
dzień w dzień wałkowanie jaki to pis zły i niedobry

Ale już nikt nie pisze że na wysokości tej miejscowości istnieje przerwa w płocie zrobionym przez pis...

no właśnie, ile już PIS nie rządzi?

myślałem, że sztandarowe "a za PO" należało do jednej partii, ale widać szczujnia na mikroblogu ma swoje
  • Odpowiedz
@Koziom: tych z tego przystanku też pis ściągnął? Przestańcie tłumaczyć to co się dzieje winą tych poprzednich. Problem był i jest dalej i jak z tym nic nie zrobimy będziemy w czarnej dupie… dosłownie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Koziom ale to jest #!$%@?, PiS dobry, bo nie chce ściągać uchodźców a ściąga, KO nie ściągnęła a zła bo chce. Co za #!$%@? akcja
  • Odpowiedz
@Koziom masz w tym trochę racji... Jednak wystarczy jechać w tygodniu do Sejn (miasto przy granicy z Litwą), gdzie codziennie o rano pojawiają się autobusy z imigrantami na lewych wizach kupionymi w naszych ambasadach i konsulatach... Kolorowi przylatują do strefy Schengen na Litwę, skąd zabierani są autobusami do Polski. W Sejnach wyrabiają sobie polskie prawo jazdy i inne dokumenty (nocują w Suwałkach w hotelu) i po wszystkim autobusy zabierają ich w Polskę,
  • Odpowiedz
na razie jedyną szczujnią jaką widzę jest mikroblog dzień w dzień wałkowanie jaki to pis zły i niedobry


@robert-kuzba: może dlatego że jest zły i niedobry?

no właśnie, ile już PIS nie rządzi?


@robert-kuzba: kilka miesięcy. No i?

ile wam płacą? czy robicie może za pożytecznych idiotów?


@robert-kuzba: czemu odnosisz się do mnie jak oficer służby bezpieczeństwa za prlu? Taki miły był Ci ten system?
  • Odpowiedz
@aarahon: czyli standardowo potwierdzasz, że robicie z mikrobloga partyjną szczujnie
nie dziwie się, że inni ludzie uważają wykop za śmietnik polskiego internetu, a w szczególności mikroblog
prorządowa szczujnia, patostreamy i przegryw - taki obraz mikroblogerów
  • Odpowiedz
czyli standardowo potwierdzasz, że robicie z mikrobloga partyjną szczujnie


@robert-kuzba: pisanie prawdy to szczujnia?

nie dziwie się, że inni ludzie uważają wykop za śmietnik polskiego internetu, a w szczególności mikroblog


@robert-kuzba: sam dokładasz do tego cegiełkę manipulując, pisząc do innych w stylu oficera bezpieczeństwa prlu a do tego robisz to olewając zasady pisowni języka polskiego.

prorządowa szczujnia, patostreamy i przegryw - taki obraz mikroblogerów


@robert-kuzba: w którym bierzesz czynny
  • Odpowiedz
pisanie prawdy to szczujnia?

@aarahon: szczujnia jest wtedy, gdy wałkuje się w kółko ten sam temat. Z resztą twoje ulubione media chyba coś wiedzą o pisaniu "prawdy"

sam dokładasz do tego cegiełkę manipulując, pisząc do innych w stylu oficera bezpieczeństwa prlu a do tego robisz to olewając zasady pisowni języka polskiego.

a ty dalej wyzywasz mnie od oficera SB. Dodam, że nie żyłem nawet roku w PRL, ale dla ciebie mogę
  • Odpowiedz