Wpis z mikrobloga

@Tegucikalpa swoją drogą strasznie śmieszy mnie #!$%@? w grze z wymyślona historia (tak dalej jest wymyślona) w wymyślonym świecie (tak dalej jest wymyślony) o głównego bohatera XD
  • Odpowiedz
@Ka4az: xDD ale jaja prawaki zesrali sie o murzyna xD co te konfederuscy to ja nawet nie xD
Ciekawe dlaczego w tych wymyslonych swiatach i wymyslonych historiach nie wystepuja nigdy eskimosi, polinezyjczycy, rudzi albo aztekowie tylko zawsze co to mudżyny uga buga africa xD co te prawaki xD

Ja bym chcial pograc rudym latynosem rambozorrobocop samurai ninja ale te rasisci jak zwykle nie bo dla nich tylko jedna rasa murzyn i
  • Odpowiedz
@Messix chłopie #!$%@?, ale taka osoba istniała XD

Zresztą to jest właśnie to o czym mówiłem, zesranie się o bohatera w grze, GRZE KOMPUTEROWEJ. Patrz ile części było, grałeś sobie kobietami, chłopami, białymi teraz możesz zagrać sobie czarnym. Patrz ile jest produkcji i gier, w których grasz dużymi, małymi, kolorowymi, jednokolorowymi, kosmitami, czy nawet #!$%@? koza. Zesranie się o jakiekolwiek bohatera to jest totalna dla mnie abstrakcja.

A jeszcze sposób wypowiedzi w
  • Odpowiedz
konfederuscy


@Messix: myślałem, że to zwykle lewica była przeciwko "cultural appropriation". A teraz nagle się dowiadujemy że to niedobra Konfederacja i Rosjanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@galopujacypasikonik: dlatego, ktos miesza i wmawia im ze byli wszedzie, zajmowali sie wszystkim i ze historia o nich zapominiala specjalnie bo rasim. A oni lykaja jak pelikany, bo chca sie czuc lepsi i uwazac ze cos znacza (cos tak jak my mielismy w latach 90 jak rownalismy z krajami starej uni). Uwierz mi co czasami widze na facebook to normlanie az boli.

https://youtu.be/6M-qsVS8zeU?si=8ynCrRv27AfJsbaB
Mareczek760 - @galopujacypasikonik: dlatego, ktos miesza i wmawia im ze byli wszedzie...

źródło: th-117956160

Pobierz
Mareczek760 - @galopujacypasikonik: dlatego, ktos miesza i wmawia im ze byli wszedzie...
  • Odpowiedz
@Ka4az: Ogólnie zesranie się o murzyna to jedno, ale ogólnie ludzie wsiedli na tego asasyna, bo jest pokazaniem wszystkiego co jest nie tak z dzisiejszymi grami:
1. Obroną na murzyna jest to że ktoś taki historycznie istniał i gra jest oparta na FAKTACH - no fajnie, z tym że teraz wysłali do japońskich streamerów figurki wraz z grą do testów i te figurki mają błędy logiczne (nie te herby na pancerzach
  • Odpowiedz