Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Smarek37: Usunąłem dopiero po tym gry obraził mi mamę w drugim komentarzu. Jak mu już napisałem, nie wiem, jakie wy macie na Ukrainie standardy, ale w Polsce się rodziny nie atakuje. Macie poważne braki w wychowaniu. Od razu łapiecie za widły bo ktoś wyśmiał wasze brednie xD.
  • Odpowiedz
Niezła mitomania kacapku


@Smarek37: Widziałeś, żebym ja kogoś obrażał/wyzywał albo wjeżdżał na rodziców?
Mogę być kacapkiem, ale przynajmniej zachowuje minimum kultury podczas wypowiadania się. W przeciwieństwie do wielu użytkowników pod tagiem. Dj007 mnie obraził w pierwszym komentarzu, a w drugim obraził mi matkę. A ty robisz fikołka o to że ja usunąłem mu komentarze, ty się dobrze czujesz na umyśle? Ten błazen @Yurakamisa ostatnio też mnie zaatakował i wysrał wpis, w
  • Odpowiedz
  • 0
@Szinako:

A ty robisz fikołka

Where fikołek? Widzisz screen i wpis? Jest tu gdzieś odniesienie do twojej matki? Potrenuj trochę, bo na razie przy każdym salcie spadasz na głowę.
  • Odpowiedz
Where fikołek? Widzisz screen i wpis? Jest tu gdzieś odniesienie do twojej matki?


@Smarek37: Co ci daje takie manipulowanie? Znowu zrobiłeś screena kawałka całej dyskusji i na tej podstawie mnie atakujesz. Dlaczego nie zrobiłeś całego wpisu, czyli komentarza w którym ten gościu obraził mi matkę, po czym dopiero wtedy usunąłem mu komentarze i podałem powód, dlaczego to zrobiłem? Znowu powiesz, że nie dałeś rady zrobić większego screena na telefonie? I kto
  • Odpowiedz
  • 0
@Szinako:

Dlaczego nie zrobiłeś całego wpisu, czyli komentarza w którym ten gościu obraził mi matkę

Ale ja zrobiłem screena tylko tego co widziałem. Jak mogę wstawić coś czego nie mam. Koniaszu to tak jak na Ukrainie jak nie ma dowodu, że coś zestrzelili to nie zestrzelili prawda? Skoro ty twierdzisz, że ktoś pojechał ci po matce, to dlaczego ja mam to udowadniać.
  • Odpowiedz
Ale ja zrobiłem screena tylko tego co widziałem


@Smarek37: Znowu taki zbieg okoliczności, normalnie szok.

Koniaszu to tak jak na Ukrainie jak nie ma dowodu, że coś zestrzelili to nie zestrzelili prawda?


@Smarek37: Nie no, przecież dawali dowody na zestrzelenie z gry Arma 3 xD.

Skoro ty twierdzisz, że ktoś pojechał ci po matce, to dlaczego ja mam to udowadniać.


@Smarek37: Nic ci nie kazałem udowadniać a jedynie wrzucać
  • Odpowiedz
  • 1
@Szinako:

Nic ci nie kazałem udowadniać a jedynie wrzucać screena, na którym widać całą dyskusje, a nie tylko jeden komentarz, żebyś sobie mógł naskrobać taki wpis. To jest mega słabe nawet jak na ciebie.

Ale wiesz, że nie każdy jest taki zakłamany jak ty. Napiszę ci jak totalnemu betonowi bo albo jesteś, albo udajesz. Wchodzę w twój wpis, widzę komentarz, screenuję bo wiem, że psycha siądzie i usuniesz. Wracam do wpisu
  • Odpowiedz
Wchodzę w twój wpis, widzę komentarz, screenuję bo wiem, że psycha siądzie i usuniesz. Wracam do wpisu po czasie i widzę, że usunięty plus drugi, którego nie widziałem, a który podobno obraża ci matkę. No wiadomo, manipuluję bo ty tak twierdzisz legitny, "prawdomówny" popleczniku ruskich


@Smarek37: Yhym, znowu zbieg okoliczności po którym musiałeś odwalić manipulacje. A jak wrzucę ci dowód na to że obraził mi matkę i dopiero wtedy usunąłem mu
  • Odpowiedz
  • 1
@Szinako:

Yhym, znowu zbieg okoliczności po którym musiałeś odwalić manipulacje

Ty faktycznie jesteś dzbanem.

A jak wrzucę ci dowód na to że obraził mi matkę i dopiero wtedy usunąłem mu też wcześniejszy komentarz to jakiego fikołka zrobisz?

Żadnego bo wpis nie odnosi się do tego. Jedynie potępię taki komentarz o ile udowodnisz, że tak było, bo matka nie jest winna, że dziecko się wypaczyło.
  • Odpowiedz
  • 1
@200Amra:

Usunąłem dopiero po tym gry obraził mi mamę w drugim komentarzu

Kierując się jego logiką, że to niby ja manipuluję, mógłbym napisać, że usunął oba na raz bo zobaczył je w tym samym czasie.
Edit dobra nie mógł ich zobaczyć w tym samym czasie bo coś odpisał po pierwszym. Ale mógł usunąć najpierw pierwszy i potem następny i też nie udowodni, że tak nie było, bo jego słowa nic nie
  • Odpowiedz
Edit dobra nie mógł ich zobaczyć w tym samym czasie bo coś odpisał po pierwszym. Ale mógł usunąć najpierw pierwszy i potem następny i też nie udowodni, że tak nie było, bo jego słowa nic nie znaczą.


@Smarek37: Masz, a teraz fikołki rób, to jest screen tuż przed tym gdy usunąłem komentarz, a więc 10 minut był widoczny po tym gdy już odpisywałem na inne xD.

Każdy wie, że to notoryczny
Szinako - >Edit dobra nie mógł ich zobaczyć w tym samym czasie bo coś odpisał po pier...

źródło: Przechdfsfsdfsdfswytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Szinako: no ale co na tym screenie jest innego niż ja wrzuciłem,? Gdzie ten atak na matkę? Chyba muszę cię zacytować XD

Co ci daje takie manipulowanie? Znowu zrobiłeś screena kawałka całej dyskusji i na tej podstawie mnie atakujesz. Dlaczego nie zrobiłeś całego wpisu, czyli komentarza w którym ten gościu obraził mi matkę
  • Odpowiedz
Gdzie ten atak na matkę? Chyba muszę cię zacytować XD


@Smarek37: Poniżej, ale po co mam go wrzucać, skoro twój wpis go nie dotyczy jak sam napisałeś xD. Ale ten screen udowadnia że wcale nie usunąłem tego komentarza, bo mnie zabolał. Gdyby mnie zabolał to by poleciał od razu, a nie po tym gdy już odpisałem na kilka komentarzy we wpisie. I bym tego osła zablokował od razu, a nie po
Szinako - > Gdzie ten atak na matkę? Chyba muszę cię zacytować XD

@Smarek37: Poniżej...

źródło: Przechwythfghfghywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Szinako:

Poniżej, ale po co mam go wrzucać, skoro twój wpis go nie dotyczy jak sam napisałeś

Dobra srasz się o komentarz w którym podobno typ obraził ci matkę, masz screena ale i tak nie pokażesz bo(tu fikołek)
Po tym można tylko stwierdzić, że koleś nie obraził ci matki, a ty jak zwykle ściemniasz. Szkoda na ciebie czasu manipulancie.
  • Odpowiedz