Wpis z mikrobloga

@Mikkkoo: kiedys chodzil dal sciemy ale sadze ze gdy Kamerdyner wyjechal, placil wiec korzystal bo wczesniej pewnie grosze bo moze na 1 karte wchodza 2 osoby, itd. Sam obstawialem ze przedluzenie to sciema ale skoro spalil miesnie w roku 2024 majac dostep do internetu to wiele o nim mowi
  • Odpowiedz
@tygrys12345: Już #!$%@?ąc od bejozy. Tak - normalnie siadam na rower i jadę do domu wziąć prysznic.

Pot sam w sobie nie ma zapachu - śmierdzą produkty jego rozkładu przez bakterie żyjące na skórze. A że te bakterie potrzebują czasu na jego rozkład to nic nie zmieni czy wykąpiesz się 30 minut wcześniej czy później - pierwsze kilka/kilkanaście godzin trwa dopiero konsumpcja lipidów z potu przez bakterie i dopiero po wydaleniu
  • Odpowiedz
@Mikkkoo: @darth_invader @Vendigoo @wuadek @duzeelobenc @PfefferWerfer @KoltajlPszeniczny @irolslozok
Niezależnie czy bej jest po siłowni, czy też ściemnia dla kontentu patrząc Na jego przepocone koszulki które pod wpływem.potu zdążyły zmienić kolor jestem pewien, że ten człowiek ma na bakier z higieną zbliżając się do poziomu Kononowicza.
Z resztą w tropikach na tyle jest gorąco, że Niezależnie od tego czy mój pot śmierdzi czy też nie ja lubię się orzeźwić i odświeżyć. Nie
  • Odpowiedz