Wpis z mikrobloga

  • 0
myślałem że to porównanie wielkości bananów, chwilę mi zajęło ogarnięcie clue tego obrazka


@Multiwitamina-_: niby to czewrone po lewej to miejsce zajmowane przez "treści dodatkowe"
https://obserwatorlogistyczny.pl/2024/06/05/wiecie-ile-papieru-zuzywa-biedronka-na-paragony-z-przechwalkami-my-sprawdzilismy-i-to-jest-chore/

Co również można zauważyć, w przypadku paragonu Biedronki faktycznie sporą część zajmuje wydruk dodatkowy, czyli opisywane przez Internautów ,,zbędne treści”. Po odjęciu dla każdego paragonu elementów, które faktycznie są zbędne albo nietypowe dla “typowego paragonu”, sytuacja się zmieniła. Podstawowy paragon Biedronki ma bowiem tylko
  • Odpowiedz
@murison zwróć uwagę, że w Lidlu treść pod kodem kreskowym to potwierdzenie płatności kartą, wszędzie indziej potwierdzenie jest drukowane jako oddzielny świstek
  • Odpowiedz
@murison: ja zwykle urywam zanim zacznie drukować spam, bo nawet nie chce mi się czekać. Natomiast sam fakt martotrawienia zasobów powinien pójść pod lupę ekoświrów. Może niech się przyklejają do podłóg w bierze, czasem nawet klej niepotrzebny.
  • Odpowiedz