Wpis z mikrobloga

Tak się składa że PO tylko w 5 miesięcy ściągneło do nas tysiące imigrantów z dzikich krajów. Liczby nie kłamią.


@koala667: te liczby pokazują, że w poprzednich latach były znaczne przyrosty, a w tym jest minimalny. Które kraje definiujesz jako "dzikie" w kontekście tej tabeli?
  • Odpowiedz
  • 3
@Bover: Tylko? Tusk sciąga ludzi z Afryki z zawrotnym tempie. W 2023 było ich jakieś 7000 ludzi z krajów Afrykańskich a w 2024 jest ich już ponad 9000 ludzi. To są dane rządowe i suche liczby. migracje.gov.pl
koala667 - @Bover: Tylko? Tusk sciąga ludzi z Afryki z zawrotnym tempie. W 2023 było ...

źródło: fdfsdsdfsdsd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz: statystyka migracji na mapie polski -> wybierasz po lewej kraje z np. afryki a potem dajesz ok. Następnie wybierasz ROK i dajesz porównanie z rokiem 2023. Zaznacz ''aktualne dokumenty.''
Mój wykres jest z działu ''wykresy''.....po prostu przełącz z MAPA----->WYKRESY
  • Odpowiedz
@koala667:

Mówimy o ludziach którzy są na terenie Polski. Nie są dalej procedowane bo mają 30 dni na decyzje.


Wniosek o azyl ma 6 miesięcy ważności. Skoro mają być procedowane 30 dni to skąd tak gigantyczna różnica pomiędzy złożonymi wnioskami a aktualnymi dokumentami?

Koleś, nie manipuluj. Realnie możesz porównać rok do roku tylko ilość złożonych wniosków i wydanych decyzji. Przy czym wcale nie wiem, czy wydane decyzje to tylko decyzje
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz: Rozumiem że dla ciebie nawet baza rządowa nie jest wiarygodna? xD przecież ta baza danych jest aktualizowana każdego tygodnia. Tutaj wykres jak przybywa imigrantów z Afryki w roku 2024 w porównaniu z 2023 rokiem, rząd Tuska wciąż ściąga tych ludzi.
koala667 - @janekplaskacz:  Rozumiem że dla ciebie nawet baza rządowa nie jest wiaryg...

źródło: dsadsasddsasasd

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bover: Tak się składa że PO tylko w 5 miesięcy ściągneło do nas tysiące imigrantów z dzikich krajów. Liczby nie kłamią. Żródło to rządowe dane dostępne na migracje.gov.pl


@koala667: nie umiesz czytać wykresu, który sam wkleiłeś.
Liczba w 2024 1 143 303 nie oznacza, że tego roku ponad milion ich zostało przyjętych tylko ilu ich jest aktualnie.
Musisz sobie odjąć liczbę 2023 od 2024, wtedy ci wyjdzie ile
  • Odpowiedz
@koala667:

Rozumiem że dla ciebie nawet baza rządowa nie jest wiarygodna?


Gówno rozumiesz. Ilość przyjętych wniosków o których mówię pochodzi z BAZY RZĄDOWEJ. Tej samej, kuźwa,
  • Odpowiedz
@koala667:
Albo inaczej: czy wiesz co dokładnie zawiera pozycja AKTYWNE WNIOSKI?

To są wnioski procedowane w systemie (ludzie bez decyzji) czy aktywne pozwolenia na pobyt? Bo ja nie wiem, ale wiem, że to na pewno nie są NOWE wnioski a ty próbujesz tym danym przypisać takie znaczenie.

Albo to robisz przez własną głupotę albo celowo, bo chcesz za wszelką cenę udowodnić swoją, błędną, tezę.
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz: Tak, to są głównie pozwolenia na pobyt czasowy czyli wszyscy pracownicy ubera, fabryk itp. Pozwolenia na pobyt czasowy są najczęsciej wydawane od 3 msc do 3 lat. Pobyt stały też jest liczony do tej statystyki. Nawet widać to na wykresie poniżej przy zaznaczeniu AKTUALNE DOKUMENTY.
koala667 - @janekplaskacz:  Tak, to są głównie pozwolenia na pobyt czasowy czyli wszy...

źródło: dsdsasdsasad

Pobierz
  • Odpowiedz