Wpis z mikrobloga

Pany i Panewki, posiada ktoś z was nowego puga 308 1.6 phew 225?
Jest coś w tym aucie co je dyskwalifikuje, jakieś denerwujące drobnostki których na początku się nie zauważa? Mam salon puga pod blokiem i chciałbym je sprawdzić i nie wiem na co zwrócić uwagę.
#motoryzacja #auta
openordie - Pany i Panewki, posiada ktoś z was nowego puga 308 1.6 phew 225?
Jest coś...

źródło: 1000014029

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@open_or_die: @r5678 mam 308 SW GT, ale w dizelku.

Ogólnie solidne, wygodne i ładne auto, ale ma parę drobnych irytujących rzeczy:
- mały zbiornik płynu do spryskiwaczy, brak czujnika poziomu
- woda z szyby przedniej bardzo łatwo przedostaje się na okno kierowcy
- brak niektórych ustawień, np.
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej no mnie interesuje hybryda bo mam 3km do pracy i na miejscu mam darmowe ładowarki więc byłoby idealnie mieć małą baterie na te 40km.

Teraz wjechały takie rabaty na roczniki 2022 i 2023 że aż zacząłem rozważać to auto zamiast golfa o podobnej mocy. Względem 2024 jest różnica prawie 14 tys CHF za taką samą wersję.

Z tempomatem masz problemy czy naprawili to w jakiejś aktualizacji?
  • Odpowiedz
@open_or_die: nie no, jasna sprawa.

BTW, znalezienie odpowiedniej pozycji za kierownicą zajmie Ci trochę dłużej niż gdzie indziej, że względu na i-Cockpit. Nie zapomnij sobie włączyć w ustawieniach komfortowego wsiadania/wysiadania: stukasz trzema palcami w ekran - ustawienia - samochód - dostęp - komfortowe wsiadanie (Komforteinstieg)
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej kierownica to największy problem. Kiedyś siedziałem w 308 i była lipa ale przyznam że nie ustawiałem jakoś dokładnie fotela. Tego puga mam po drugiej stronie ulicy więc w każdej chwili się mogę przejść i sprawdzić co i jak
  • Odpowiedz