Wpis z mikrobloga

@jmtbcw niższa kadra zarządzająca. Jeszcze parę lat i awansujesz na średnią kadrę zarządzającą a potem na średniozaawansowaną kadrę zarządzającą a potem na nizsza-wyższa kadrę zarządzającą…

  • Odpowiedz
Jak rozwinęliście karierę w ciągu trzech lat?


@szyderczy_szczur: tak ją rozwinełem że szef chce mnie albo zdegradować albo #!$%@?ć z roboty. Bo wyslał mnie kilka razy na w #!$%@? trudny egzamin państwowy i go pisałem na jakieś 60-70% a trzeba mieć 80% żeby zdać.
Nie trzeba go mieć aby pracować ale jest mile widziany.
Powiedział że do listopada mam go zdać za swoje bo jak nie to #!$%@?. I pomyśleć że
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: Bardzo - pojawiło mi się dziecko i wywaliła inflacja, dało mi to mega kopa do działania po 7 latach w tym samym miejscu. Zmieniałem 2 razy pracę przez 3 lata, nabyłem nowych kompetencji i podwoiłem zarobki. Za to ciągle czuję, że nie nadążam za sobą samym i nowymi wymaganiami w nowym miejscu pracy, ale zawsze sobie myślę, że chyba lepiej mierzyć wysoko i zderzać się z tym wszytkim, bo na
  • Odpowiedz
@Notes:

niższa kadra zarządzająca czyli jak nazwać typa który ma te same obowiązki, to samo stanowisko ale obowiązki większe i odpowiedzialność większa i płacić mu te same pieniądze plus 200pln za fatygę


a gdzie tam za te samą stawke robie...

  • Odpowiedz