Wpis z mikrobloga

witam szanowne grono czołgistów z #warthunder ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z racji, że mało gram w #wot (prawie wcale), a chciałem sobie tak casualowo pograć w czołgi bez pasków HP i nie grindować maszyn w drzewkach (o ile mogę tak to nazwać) to chciałem zakupić jakiś pojazd premium ery VII ze sklepu premium

możecie poleciś jakiś? taki przy którym nie będę się wnerwiać i którym lajtowo sobie pogram
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shox: każdym będziesz się wnerwiać i członków swojej drużyny, bo będziesz miał jeden pojazd, a w tej grze się gra setupami, a nie pojedynczymi. Nie umiesz grać, więc będziesz ginął od samolotów, śmigłowców i dronów.

Kup sobie Turm III, Vidara czy Somua SM z 5 Ery. Jak bardzo chcesz 7 to kup TURMS-T żeby sabotować ruskie teamy
  • Odpowiedz
@shox: nie rób tego, nie kupuj maszyny z tak wysokich er jak jesteś świeży, po pierwsze masz mało doświadczenia, tam gra jest bardzo szybka i chwila zawahania kosztuje wszystko, a jest tam sporo spoceńców, poza tym gra sama w sobie najlepiej sprawdza się tak do VI ery maksymalnie. później to wszystko jest takie jakieś nie wiem.
  • Odpowiedz
@shox polecam na start King tiger w drzewku niemieckim lub t29 w drzewku amerykańskim. Mają dobry setup na swoich BRach do tego nie są drogie. Nauczą Cię grać. Jak kupisz 7 erę będziesz ginąć co chwila i się frustrować, dodatkowo fakt, że będziesz miał tylko 1 maszynę będzie sprawiał, że osłabiasz drużynę więc większość meczy będzie przegrana.
  • Odpowiedz