Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
Kurdebele ten Mick to mi zatruwa umysł jak żmija Theodenowi. Niby nie wierzę, ale coś kupić się cykam bo myślę, że może będzie tańsze, albo że uda się kupić lepsze w tych pieniędzach. Coś czuję że za dwa lata będę tu dalej siedział i k**wił na niego xD.
  • 8
  • Odpowiedz
Kurdebele ten Mick to mi zatruwa umysł jak żmija Theodenowi. Niby nie wierzę, ale coś kupić się cykam bo myślę, że może będzie tańsze, albo że uda się kupić lepsze w tych pieniędzach. Coś czuję że za dwa lata będę tu dalej siedział i k**wił na niego xD.


@Linijkarz_z_Lotusa: a w życiu się kierujesz "radami" innych? Każdy ma inną sytuację, inne cele, wiedzę i możliwości. Ja na pewno bym sprawdził
  • Odpowiedz
@Linijkarz_z_Lotusa: ten chłop mówi o spadkach od lat, więc w końcu mu się uda, ale do tego czasu cena swoje urośnie. Ja, gdy wchodziłem na tag, on już się udzielał. Wtedy pytałem o jakieś pierdóły przed zakupem swojego mieszkania na potrzeby własne. No i jest dzisiaj. On nadal się udziela w podobnym tonie, ja mam mieszkanie, a cena podobnych mieszkań w okolicy zmieniła się z 650 do 900-950 kafli.

Chłop
  • Odpowiedz