Wpis z mikrobloga

wpis dla reklamujących u szczura wczorajszą "awarię"

dostałem korektę na konto u szczura , rozliczyli nq po ok. 14390 (ponad 100 pkt wyżej od awarii). korektę dostałem bez maila z propozycją akceptacji korekty. szczur na infolinii mówił, że będą rozliczać indywidualnie xd.. teraz szykuję maila do xtb

#gielda
  • 24
  • Odpowiedz
@michelney z awaria #!$%@? numer, ale to rozliczenie po cenach sprzed 14:30 brzmiało zbyt pięknie, bo wtedy każdy wywieziony na S by nic na tym nie stracił, a S miło u nich 80% grających na tym instrumencie, a laga w górę była konkretna
  • Odpowiedz
@michelney wiem, ze nie rozliczyliby po stopie, ale platformy nie #!$%@?ło równo o 14:30, ja na telefonie widziałem pierwsze sekundy lagi i było tam spokojnie 100 pkt up, wiec jakbyś miał stopa wąskiego to może inaczej by policzyli, bo np. przyjęli do rozliczenia, za wywaliło apke 14:30 i kilka sekund i stad 14390?
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74: to samo było w listopadzie 2023. widać, że sprawa jest uznaniowa. mam nadzieję, że nie rozliczają mi tego gorzej niż innym ze względu na brak minusa ltd na koncie xD
  • Odpowiedz
@michelney tez raz reklamowałem jak jebla platforma w zeszłym roku i rozliczyli mi dość blisko stopa, którego milem jakoś w połowie lagi po odczytach, ale już dokładnie nie pamietam
  • Odpowiedz
@michelney nie wiem, czy to tez nie był właśnie listopad, pamietam, ze do kilku osób tu pisałem żeby reklamowali i w miarę uczciwie ich rozliczyli, jeden ziomek nawet chciał mi btc wysyłać, bo mu oddali 37k, a początkowo chciał olać sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
maniek74 - @michelney  nie wiem, czy to tez nie był właśnie listopad, pamietam, ze do...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Poszła wiadomość w sprawie rozliczenia na mail, na nowy ticket reklamacji i na czat. Zobaczymy w przyszłym tygodniu co wykombinują. Pozdro
  • Odpowiedz