Wpis z mikrobloga

A wy moi mili, gdybyście byli na miejscu premiera, niezależnie jakiej partii politycznej. Pozwolilibyście, na białoruskiej granicy, przechodzić ruskim szpiegom na naszą granicę, czy byście do nich strzelali z armatek wodnych, paralizatorów, broni gładkolufowej, czy nawet z ostrej amunicji, jeżeli poprzednie opcje zawiodą?

Co jest propolskie, a co prorosyjskie? Wpuszczanie tych szpiegów, czy blokowanie ich za wszelką cenę?

#polityka #wojna #bekazlewactwa

Kto jest prorosyjską onucą.

  • POPIS - zabraniając strzelać do nachodźców z Rosji 53.6% (30)
  • Konfa - Chcąc strzelać do nachodźców z Rosji 46.4% (26)

Oddanych głosów: 56

  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii: dobrze, głosujcie, głosujcie, potrzebuje tego do podsumowania. Przepuściliście tyle ruskich szpiegów wy onuce, że w końcu trzeba to pokazać publicznie.
  • Odpowiedz
@Orlenc: Prorosyjskiej konfederacji zależy na tym żebyśmy strzelali do uchodźców to da paliwo ruskiej propagandzie i o to chodzi w tej całej prowokacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii: Nie, to POPISowskim ruskom zależy na tym, żeby przepuszczać szpiegów fiutina na granicy. Konfederacja chce używać broni gładkolufowej.... Czyli co broń gładkolufowa na protestujących Polaków jest dla PO oraz PIS odpowiednia, ale na RUSKICH SZPIEGÓW na granicy, to już niedobra o tym mówić? Onuce jesteście.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii: Braun jest ruskim szpiegiem? To ciekawe ponieważ https://www.rp.pl/kraj/art1303391-grzegorz-braun-zlozyl-do-prokuratury-doniesienie-na-siebie

Ale jak to? Kazał prześwietlić sam siebie? To chyba wasza ''nie ruska'' władza, sprawdziła go i zebrała dowody, a teraz jest w stanie go wsadzić do więzienia za szpiegostwo?

No właśnie, kwintesencja waszej propagandy to zdjęcia. A jak przychodzi co do czego, to Braum się wam sam wystawił na tacy i nic nie zrobiliście ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Orlenc: Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania, a nie dała mu dyplom że słoneczkiem. Powodów mogło być wiele np. juź wobec niego toczyło się tajne śledztwo. Co jest o tyle ciekawe, że nawet PiSowcy odmówili mu dostępu do tajnych informacji. Co za przypadek.
  • Odpowiedz
  • 5
Co za przypadek.

faktycznie, co za przypadek, że Braun nie dostał dostępu od parti PIS czy PO, po których jedzie równo.

@Jariii: Nawet PIS nawet PO blah blah, macie dowody, że jest szpiegiem, to go zamknijcie a nie ośmieszacie nasz kraj.

Masz takie same dowody, że Tusk to człowiek Putina... wy i wasze argumenty.

Ruskie onuce, co bronią ruska na granicy a nie Polaka.
Orlenc - >Co za przypadek.
faktycznie, co za przypadek, że Braun nie dostał dostępu o...

źródło: ezgif.com-animated-gif-maker

Pobierz
  • Odpowiedz
@Orlenc: 1. To nie jest jedyny wyznacznik
2. Konfa mówiąc o prostych i siłowych rozwiązaniach na skomplikowane problemy podburza emocje społeczne i przekonuje do siebie prostych ludzi o chłopskim rozumie. Po to jest akcja organizowana przez Łukaszenkę i Putina by Konfa miała pole do popisu (m.in. oczywiście bo powodów jest pewnie więcej). Kto tego nie rozumie powinien mieć odebrane prawo głosu.
  • Odpowiedz
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam:

To nie jest jedyny wyznacznik


co nim nie jest

Konfa mówiąc o prostych i siłowych rozwiązaniach na skomplikowane problemy podburza emocje społeczne i przekonuje do siebie prostych ludzi o chłopskim rozumie.


prości ludzie, to nie rozumieją, że żyli w bezpiecznej Polsce a za granicą, są państwa, w których ludzie życie nie ma znaczenia i że granicy przed takimi ludźmi się broni. Gdyby chcieli czegoś dobrego, to by jak normalni ludzie,
  • Odpowiedz
co nim nie jest


@Orlenc: Strzelanie na granicy.
Naucz się stawiać przecinki bo ciężko się to czyta. Szczególnie, że Twoje wypowiedzi to trochę słowotok bez składu.
3k ludzi którzy by ewentualnie weszli to jest nic. Rozumujesz na bardzo płytkim poziomie i dlatego kupujesz gierki Brauna i innych. Bo mówią do Ciebie prosty językiem- wpuszczać/ nie wpuszczać. Spoko, to jest ważna sprawa ale w całej grze chodzi o coś więcej.
I o
  • Odpowiedz
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: Widzisz mój drogi, zabrakło ci argumentów, więc ''pojazd na błędy''. OK

Naucz się stawiać przecinki bo ciężko się to czyta.


Ty zapomniałeś 5 przecinków, a w jednym miejscu dałeś, gdzie nie powinieneś. Czyli kto ma lepsze argumenty? Polska polityka w wydaniu specialnym.

Naucz się stawiać przecinki <tutaj zapomniałeś przecinka> bo ciężko się to czyta. Szczególnie,<tutaj się nie stawia przecinka> że Twoje wypowiedzi to trochę słowotok bez składu.
3k ludzi <tutaj
  • Odpowiedz
Ty zapomniałeś 5 przecinków, a w jednym miejscu dałeś, gdzie nie powinieneś. Czyli kto ma lepsze argumenty? Polska polityka w wydaniu specialnym.


@Orlenc: Typie :D
Moja wypowiedź ma 7 linijek. O przecinkach piszę w jednej.
Po czym zarzucasz mi to:

Widzisz mój drogi, zabrakło ci argumentów, więc ''pojazd na błędy''. OK

I cały post robisz to samo ignorując sedno mojej wypowiedzi :D
Do tego robisz to nieprawidłowo- sugerujesz mi przecinki tam
  • Odpowiedz
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam:

I cały post robisz to samo ignorując sedno mojej wypowiedzi :D


Dokładnie, tylko i wyłącznie dlatego, że TY sprowadziłeś naszą rozmowę, do poziomu ortografii, wypominając mi przecinek, robiąc pięć identycznych błędów, w tej samej wiadomości.

Słyszałeś o prawie Godwina? Ja podbijam je o ortografie.
  • Odpowiedz
Dokładnie, tylko i wyłącznie dlatego, że TY sprowadziłeś naszą rozmowę, do poziomu ortografii, wypominając mi przecinek, robiąc pięć identycznych błędów, w tej samej wiadomości.


@Orlenc: Widziałeś co wyżej napisałem o ilości linijek czy nie rozumiesz?
To, że "sprowadziłem" rozmowę to są twoje urojenia. Zrobiłeś to ty. Projekcja swoich wad na innych- tak samo jak z przecinkami w sumie :D
  • Odpowiedz
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: Tak widziałem, ale od kiedy wytknąłeś mi przecinki, nie widze powodu na dalszą poważną dyskusję. Widze nie wiesz, czym jest prawo Godwina. Prawo Godwina, mówi o tym, że dyskusja trwa do momentu przyrównania do hitlerowców, ja dodaje do tego zejście na ortografie. Jednym zdaniem (w którym popełniłeś ten sam błąd 5 razy), zamknąłeś naszą rozmowę.
  • Odpowiedz