Wpis z mikrobloga

@robert5502: Dlaczego nie składają pozwów przeciwko pisowskim kłamstwom? piswocy non stop rzucają jakimiś hasełkami które są kłamstwami ewentualnie półprawdami. Kilkanaście pozwów i by się zastanowili co mówią.
  • Odpowiedz
@robert5502: i badz tu takim urzędnikiem z nadania KO, który stara się coś sensownie zadziałać - zastajesz obsraną obore i całą bande pachołów którzy będą Cie obrzucać gównem
  • Odpowiedz
@booze_epicure jak to poróżny trud? Ja jako obywatel od niego DOKŁADNIE tego oczekuje - merytoryki i wyższych standardów niż za pisu i #!$%@? mnie czy jakaś wiejska baba z podlasia to zrozumie czy nie.
  • Odpowiedz
@neonn: Tak samo, jak całe podkarpackie, lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie i Bolzgę powiatową j#ebią fakty i liczby przedstawiane przez koalicję. Trzeba nazwać rzecz po imieniu - wielu jest jeszcze w narodzie kretynów, prymitywów, fanatyków i symetrystów, którzy uważają przedstawianie dowodów na szwindle czy malwersacje pisu, jako li wyłącznie element brutalnej walki politycznej, wierutne kłamstwa bądź próbę uciszenia obozu jedynych (bo SWOICH) tzw. genetycznych patriotów. Wiem coś o tym, bo sam mieszkam w
  • Odpowiedz