Wpis z mikrobloga

  • 1
@morgiel: nie mogę playliste z śmiesznymi filmikami mi usunęli XDDDDDD PLAYLISTĘ na której nie było ani jednego mojego filmu xDDDD korporacje należy spalić, libków i prawaków zaorać i wybić anarchistów/anarchoprymitywistów na świecznik, innego ratunku dla świata nie ma
  • Odpowiedz
@morgiel: jeśli playlista jest publiczna to tak, naruszasz zasady YT tworząc treści (playlistę) zawierającą niedozwolone treści.

Ja dostałem bana za używanie tagu który obrażał moderację xD
  • Odpowiedz
  • 1
@aarahon: o kurna tego nie wiedziałem XD to zamiast usunąć treści naruszające zasady na tych playlistach usuwają playlistę? XDDDDDD co za psy bez godności i rozumu
  • Odpowiedz
to zamiast usunąć treści naruszające zasady na tych playlistach usuwają playlistę?


@morgiel: to też nie tak. Jeden film zgłaszany przez użytkowników ale nie łamiący zasad yt jest ok. Ale jak kilka takich zbierzesz w playlistę to myślą że nie jest to przypadek. Albo jak zbierzesz filmy, kolejno o rzece Niger, ogólno pojętej konieczności, gwałtach i białych kobietach to może to już naruszać ich zasady.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: co za debil to wymyślił, tam było mnóstwo różnorakich dziwnych/#!$%@?/śmiesznych filmików bez jakiegoś kontekstu xd powinni to dopracować a zanim dopracują wycofać możliwość blokowania playlist bo ewidentnie algorytmowi nie wychodzi to xd
  • Odpowiedz
co za debil to wymyślił,


@morgiel: wymyślili to informatycy i technicy mający za zadanie opracowanie algorytmu który nie będzie pozwalał na tworzenie easter eggów na playlistach oraz grupowania potencjalnie niebezpiecznych treści. Dzięki temu będą mniej zgłoszeń a te musi w jakimś stopniu nadzorować człowiek więc będą mieć mniej pracy co przełoży się na rozmyślanie jak tu jeszcze więcej wycisnąć z YT.
  • Odpowiedz