Wpis z mikrobloga

@Nightshift_: nawalony jak alkomat Pucin chce mówić ile Srejle i Sina miały lat ostra impreza...wiadomo że jak łysy Pukał Srejle to miała 17..ale co #!$%@? Spocony kiedyś łysy przy Polonii w dobrych czasach mówił że ma 14 lat i pomaga...spocony Krzychu za rok się pojawił i spał u nich u góry on ma córkę w jej wieku.. najważniejsze "Trzeźwy Krzysiu zbiera na nowe życie"...idioci to menel napity dzisiaj w sztandar... Pucin
  • Odpowiedz
@Nightshift_: tam chyba idzie o coś większego niż tylko ból du.. o byłą pucina. Tam są biznesy naprawdę "lubiące ciszę" przy której #awokadogate to pewnie czubek góry lodowej. A żebracy wokól lucka tylko tworzą szum i zwracają uwagę na miejsce.

lucka trochę mu głupio było atakować ze względu na czasy polonii 1.0, gapie nic nie można zrobić bo on nic nie ma ani w sensie finansowym ani tym bardziej moralnym do
  • Odpowiedz
@Nightshift_: no kurde ale na moje to pucin ma ladna odklejke, w tych glosowkach nic konkretne nie powiedzial zeby spocony nie pokazywal jej na filmach czy cokolwiek wiecej niz niby dobra rada dla chemika a potem wyskakuje jak poparzony z ta akcja...boli go dupa o ta khmerke ostro albo ma juz garnek zryty jakims wynalazkiem tak mocno ze nie wie co mowi i robi.
  • Odpowiedz
To nie przyjaciel pucina Michał z nnakupendy wyżebrał od walenia widowni ponad 30 tyś na biznes? Jak już tak wyliczają kto żebrze to on też jest na liście
  • Odpowiedz
@Hana1 może i pomyliłem kwotę ale dla mnie to było typowe żebractwo internetowe. On nawet kanału nie miał tylko prosił na kanale walenia o "pieniążki". Nie oszukujemy się, nie zarobił tych pieniędzy ciężka pracą. Nawet dobrej rozrywki nie dał jak inni proszący "jupiterzy"
  • Odpowiedz
@Hana1 tak jak już pisałem wcześniej pewnie pomyliłem się co do kwoty. Jednak nawet tych 10 tyś nie zarobił własną pracą. Nawet nie dał rozrywki jak inni jupiterzy w zamian. Może twoim zdaniem zasłużył na wsparcie, jednak inni mogą mieć inne zdanie.
  • Odpowiedz