Wpis z mikrobloga

  • 110
@kinson: ze tego łysego grzyba nie #!$%@? po Rio 8 lat temu to dla mnie niezrozumiałe. Choć z drugiej strony to jutro w robocie będę sobie myślał że skoro takiego giganta nie wyrzucili za ten syf co robi to mnie tym bardziejjie powinni ruszyć xd
  • Odpowiedz
@badziebadla: Kiedyś było tego pełno, praktycznie każdy wywiad po średnio udanym starcie, to było grillowanie. 😃 Ale "ostatnio" już się to zmieniło, chyba ten z Kszczotem był właśnie takim przełomowym momentem. Aż się dziwiłem, że nikt wcześniej go nie wyjaśnił, no ale koniec końców poszedł po rozum do głowy.
  • Odpowiedz
@Jakis_Koles: Oglądałem 3 wywiady:

- ze Kszczotem: przytoczył mu słowa trenera, który miał powiedzieć, że "Adam taki szybki jak w Rio już nigdy nie będzie", po czym Kszczot się obraził, w sumie nie wiem na co, może te słowa trenera były dla niego szokiem, ew. uznał, że nie powinien tego słyszeć, że to prywatna opinia. Normalnie powinien się uśmiechnąć i odbić piłeczkę mówiąc np., że "jednak trener się mylił"

- z
  • Odpowiedz
@badziebadla: no fajnie, ale co z tego? Ja oglądałem tych wywiadów dużo więcej i wiem jak było i jak jest teraz. Oczywiście, że jest to nieco na wyrost, ale takie są właśnie memy.
A mówienie co powinien zrobić Kszczot może już zostaw Kszczotowi.
  • Odpowiedz