Wpis z mikrobloga

@darth_invader: Filip jest jak Major Suchodolski, dużo mówi, mało robi, on się kręci przy kominie, inny kraj go zje, bo nie będzie rodziców, chłop 25 lat, sam mam ponad trzy dychy, piszę głupoty na tym wykopie, ale jako tako ogarniam życie i wiem, że muszę zarabiać pieniądze, trochę większe pieniądze, bo trzeba utrzymywać ten mój życiowy cyrk
  • Odpowiedz
@darth_invader: Według mnie raczej by poleciał, może przez rodzinę jaką ma nie jest chłop najwyższych lotów, ale jakiś podstawowy instynkt przetrwania ma, i widzi, że jak tu zostanie to po prostu zdechnie, łatwiej będzie mu nawet jako bezdomny w UK.

Oni naprawdę mają krucho z kasą, wszyscy tam grają bogaczy, ale wystarczy prosta matematyka z tego ile wydają i ile mają z samego YT i raczej nikt nie chciałby tak
  • Odpowiedz
@darth_invader: Ej ludzie jak mozna w ogóle żałować tego Filipa. Gdyby chciał pojechałby do tajlandii do ambasady i by mógł składać wniosek o pożyczkę na powrót do kraju.
Jest jeden tylko malutki problemik. Trzeba by oddać ( ͡° ͡°)
Ha tfu na zebrakow
  • Odpowiedz
@MWittmann: nawet by pewnie nie musiał jechać tylko mógłby się najpierw telefonicznie dowiedzieć czy dostanie gdyby przedstawił sprawę .
Ba nawet maila by napisał a tak se siedzi i gnije.
Opcje powrotu so Europy są w krytycznych sytuacjach tylko trzeba chcieć
  • Odpowiedz
@darth_invader @MWittmann W ogóle jak to oni czytają to mam nadzieję że kiedyś jednak dojdą do Was jakieś feelingsy czy przemyślenia i będziecie żyli dokonać życia w przekonaniu że zebraliście.

Wybaczcie ale jakoś strasznie mierzi mnie ten temat sam nie wiem czemu
  • Odpowiedz
@darth_invader: Wysłałem mu praktycznie wszystkie możliwości, jak może dostać się nawet za 1250zł do Londynu z Siem Reap, myślisz, że skorzysta? Lot do Oslo z Siem Reap i z Oslo do Londynu, brak upierdliwych przesiadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raczej łatwiej i taniej już nie będzie, samolot prosto pod dom mu nie podleci xD
  • Odpowiedz