Wpis z mikrobloga

@juda-goldbergstein elektorat pisowski któremu mózgi prało tvpis, a teraz pierze republika wymarze. Ale jest nowy narybek w postaci młodych oglądających kanał zero - którym się też robi pranie mózgu - z tą różnicą, że cześć po tym praniu popiera pis, a cześć Konfederosję.
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: @Parker_ @walenty-merkel @funeralmoon @juda-goldbergstein @M4rcinS Nie jest ważna śmierć żołnierza na granicy, ważne że to sprawka pisowców albo konfy.


Bawcie się dalej i podlewajcie w tym swoim sosie hipokryzji.


@kocimietka_BB: Typie, ale siedź cicho i nic nie pisz, jak nie wiesz o czym jest rozmowa, albo się następnym razem pucuj się do mnie, że nie wiesz ocb, to wyjaśnię.
M4rcinS - > @Fatalista1988: @Parker @walenty-merkel @funeralmoon @juda-goldbergstein ...

źródło: cf3bc0f8e5e4d9e95c1b8acd079539bb63a8357d1e74b83c6c26fc4b79d693e7

Pobierz
  • Odpowiedz
Typie, ale siedź cicho i nic nie pisz, jak nie wiesz o czym jest rozmowa, albo się następnym razem pucuj się do mnie, że nie wiesz ocb, to wyjaśnię.


@M4rcinS: Wiesz że mamy demokrację i każdy ma prawo napisać co mu się podoba?

Skoro nie wiem, to napisz i wyjaśnij proszę.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Przecież do tego zolnierza co zmarł naturalnie nikt się nie przyczepiał.

Jeśli już to do tego zabitego na granicy przez imigranta. Nikt o żadnych "siepaczach Tuska" nic nie napisał.

Więc po co tak kłamać?
  • Odpowiedz