Wpis z mikrobloga

Właściwie jestem tu nie od czegoś. Lubię czytać wykopy, ot co. Zresztą ograniczam się do "tygodniówek". Rzadko komentuję, zdarzyło mi się może ze trzy razy? Nie jestem pewna. Może mi objaśnisz, "od czego" ludzie tu są...?
@lagodna5: wyśmiewam troszkę podejście administracji - coraz rzadziej słuchają głosów wykopowiczów całkowicie zapominając, że tylko dzięki nim ten serwis działa - to my dodajemy znaleziska, głosujemy i komentujemy, to nie wykop (jako instytucję) przeglądasz a materiały wyszukane przez innych ludzi. to poszło dalej, w pewnym momencie (gdy wprowadzono mikroblog, czyli to gdzie teraz piszemy) ktoś zapytał dlaczego nie ma systemu prywatnych wiadomości - odpowiedź była prosta - wykop nie jest od
Nie ma problemu. Ne przeszkadzała mi jawność, tylko pisanie w zasadzie nie na temat już. Co do administrowania, to jakiś porządek ktoś chyba powinien utrzymywać, choć nie mam pojęcia, w jakim momencie adm. w ogóle tu ingeruje. Widzę, że długo tu jesteś i do tego często... Aha - pisząc "wykop" użyłam skrótu myślowego, oczywiście :-)