Wpis z mikrobloga

@Phillippus: 150 osob to tam sobie po prostu siedzi i tyle. Gra moze z 20-30 i to na serwerach z pingami 100+. Na dodatek wiekszosc z tych co tam graja to brazole albo niemcy.
  • Odpowiedz
@z1x2c3 co ty piszesz ziomek. Graja gathery, które w ogóle nie są w lobby widoczne to raz a dwa serwerów jest kilkanaści, w zależności kto jaki addnie rodzaj. Obecnie są nagrody za aktywność typu kilkaset euro oraz najwyższa ranga tak samo za hajs. I co miesiąc jest to na bieżąco aktualizowane wiec w ciągu miesiąca grało ponad 150 graczy. Wiem bo sam gram
  • Odpowiedz
@z1x2c3 teraz w przeciągu 15 dni zagrało 15 klanów między sobą i ponad 70 osób, pisze tu o gatherach z discorda a nie o calej grze. Przed chwilą sobie sprawdzałem. Zapewne do końca miesiąca koło 120 osób zagra minimum. Co nie oznacza, że faktycznie ta gra to dogorywający trup
Najwięcej graczy to Polska, Brazylia, Chile, Finlandia, Niemcy
A na discrodzie siedzi 450 osób. Wiadomo, ze duza cześć to ludzie co kiedyś
  • Odpowiedz
@Phillippus: Wez podaj link do tego discorda bo albo sie cos pozmienialo albo mowimy o jakims innym discordzie soldata. 2 miesiace temu zalozylem konto i fakt - bylo duzo osob ale to tzw. "afkowicze" ktorzy zamiast grac to po prostu tylko siedzieli majac otwarego discorda w przegladarce. Zagralem kilka gatherow i bylo to na serwerach gdzie kazdy z grajacych mial ping powyzej 100 (takie lagi ze momentami wydawalo sie ze
  • Odpowiedz
@z1x2c3 nie pozmieniało się nic XD gram w te grę nieustannie od 17-18 lat. Teraz co prawda raz na ruski rok ale wszystko wiem bo jestem na bieżąco bo po prostu znam całe to towarzystwo więc tam siedzę.
Oficjalny discord soldata jak wpiszesz to ci wyskoczy, osobno jest do soldata 2. A co do lagów i pingu to najwidoczniej addowali brazyliczycy swój gather SA czyli serwer z południowej Ameryki bo normalne
  • Odpowiedz
@Phillippus:

Ameryka Południowa przejmuje gathery od 22 zazwyczaj aż do 4 rana, naszego czasu. Wcześniej to tylko kilka nerdów typu Leprosy co chyba nie pracuje graja w godzinach europejskich.


Czyli nie grają w normalnych godzinach i jest pusto tak jak pisałem. Aktywność między 22, a 4 nad ranem to dla mnie tak jakby gra była martwa.
  • Odpowiedz