Wpis z mikrobloga

#hotelparadise są tu Mirki i Mirabelki, co to przynajmniej od sezonu 4 tu pisują? Bo pomysł mam, żeby się tutaj zabawić na tagu dla relaksu …..dajcie znać proszę.
Już kiedyś się tu w to bawiliśmy, fajnie będzie się ponownie pośmiać. Kto chętny? Nowi uczestnicy tagu też mile widziani…..() dzięki nim będzie pewnie jeszcze weselej. „GRA ….w….CO ZABIERZESZ ZE SOBĄ NA BEZLUDNĄ WYSPĘ?”

Nominuje się samozwańczo „regulaminem „ …. Ale tak samo możecie mnie samozwańczo wyebać z tej funkcji () ważne, żeby na wyspie nam niczego nie brakło!
  • 28
  • Odpowiedz
  • 1
@MajaF1: hahahaha () wiesz o co kamoooon!!! Z Tobą tam przetrwamy nawet na mega kacu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jesteś WIELKA!!! Jak Cię nie kochać? ( ʖ̯)

Na dodatek, dzięki Tobie ja z bagażem podręcznym sobie tam polecę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Rosalinea: w końcu M :) :* zabieram Miłość na wyspę, proszę Państwa! Bierzta i korzystajta z nieograniczonych pokładów tegoż uczucia - czeka już za siódmą palmą na największym kamieniu, można chłonąć, czerpać chochlami, zapakować w torbę, wziąć za rękę i hajda!!! :)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Helikopter, byśmy czasem mogli polecieć do SPA czy na zakupy, hulajnogę, by się szybciej poruszać po wyspie i "Hotel Paradise" na kasetach video (wszystkie sezony) na deszczowe dni.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ja jeszcze kilka godzin w robocie i z przyjemnościoM wielkoM bedeM używać :) Prosiemy w odrzwia szerokie, gościnne, zagracone nieco :) Tylko jutro na chodzie muszę być, bo się spektakl nie odbędzie :))))
  • Odpowiedz