Wpis z mikrobloga

Ja nie moge z tej dzikuski. Nie wiedzialem nawet, ze lexy ma kanal na yt, to cos obejrzalem do jedzenia z nudów.
Akurat filmik jakis z okresu swiatecznego. Poszli na stary rynek w wawie, jadla oscypka z zurawina i krzywila sie niesamowicie, potem pila grzane wino i darla sie i plula na ziemie krzywiac sie jakie to niedobre xD Na koniec stwierdzila ze ona juz tego nie moze i skonczyla filmik nagrywajac jak wpierdziela drwala z żurawiną mając orgazm prawie jak janusz który spożywa kiełbase z grilla xD

Poza tym cos tam gadala jeszcze u siebie na chacie i to jest taka typowa dwudziestoparo latka która nawet makaronu sobie nie potrafi ugotowac xD

Serio Bielski, słupa z chociaż 3 cyfrowym IQ nie było na stanie?

#famemma
Lawsuit - Ja nie moge z tej dzikuski. Nie wiedzialem nawet, ze lexy ma kanal na yt, t...

źródło: cscscscscscs232

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Lawsuit:
Chociaż skrytykowałeś, książulo robi to samo, #!$%@? jakieś rzeczy niezgodne z prawdą, powie MUALA, przemaluje sobie ciuchy na miniaturce i złego słowa nie można o nim powiedzieć XD
  • Odpowiedz
@vvvariacik: jak nie lubie tego ksiazula, to akurat obejzalem sobie pare odcinkow czy odwiedzil moje ulubione miejsca- no i odwiedzil i propsowal - wiec musze z bolem przyznac ze jego kubki smakowe pokrywaja sie z moimi XD no a ta Lexy to industry plant co tu gadac jakis stary PDF ciagnie tam za wszystkei sznurki tych influ
  • Odpowiedz