Wpis z mikrobloga

#dogpill jest wtedy gdy starzy od maleńkości gwałcili Cię na umyśle wpajając bambinizm ogólny i kazali zajmować się psem
#dogpill jest wtedy gdy pies się podejrzanie napala w obecności siorki
#dogpill jest wtedy gdy idziesz na spacer z psem i mijasz zakochane pary i czujesz się jak ten ciul
#dogpill jest wtedy, gdy wszarze z sąsiedztwa cały czas ujadają
#dogpill jest wtedy, gdy pies ma kochającą rodzinę, a przegrywa nie kocha nikt
#dogpill jest wtedy, gdy w Kanadzie legalizują seks oralny ze zwierzętami
#dogpill jest wtedy gdy w Polsce rodzi się więcej psów niż dzieci
#dogpill jest wtedy, gdy stary, chory pies zebrał więcej pieniędzy niż młody chłopak

#bekazpodludzi #przegryw #psy #blackpill #gruparatowaniapoziomu #suicidefuel
MaximusWykopusDickus - #dogpill jest wtedy gdy starzy od maleńkości gwałcili Cię na u...

źródło: Screenshot_20240611-121450_Brave

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
#dogpill jest wtedy gdy idziesz na spacer z psem i mijasz zakochane pary i czujesz się jak ten ciul


@Maximus_Wykopus_Dickus: Jak widzę pary z bachorami to się cieszę, że się w to nie #!$%@?łem i mogę sobie po czilować z psem. Nawet sama p0lka bez bachorów potrafi tyle nerwów stworzyć, że ta dupa naprawdę nie jest tego warta. Jak ktoś lubi mieć miliony problemów to jego sprawa. Jakoś
  • Odpowiedz
@zjadam-przylepki:
1. Ja nie chciałem tego psa.
2. Wcale nie chcę mieć dzieci i nigdy nie chciałem. Naturalna konsekwencja tego, że nigdy nie miałem dziewczyny z którą planowałbym wspólne życie. Inny mają te psiecka i kociecka i traktują je jak rodzinę i jednocześnie będą mówić, że nie chcą dzieci, albo nawet żony. C.O.P.E > 9000
I nie da się generalnie przestawić w mógu tego #!$%@?, dlatego na samym początku mówię
  • Odpowiedz