Wpis z mikrobloga

@SynuZMagazynu: Błędne uproszczenie.Tzw diabel czy szatan odpowiada też za zło więc nie może to być dobra postać..Dobre uczynki nie niwelują tych złych. To, że pracowałbyś całe życie oddając pieniądze wszystkie biednym nie znaczyłoby, że możesz np gwalcić kobiety w parku :D
  • Odpowiedz
Tzw diabel czy szatan odpowiada też za zło


@fff112: ee tam, to Panbuk odpowiada za zło bo to on wszystko stworzył ( i jeszcze wprowadził idiotyczne gierki psychologiczne), pewnie Panebokiem jest tak naprawdę jakiś oszczany kosmita korzystający z tandetnej symulacji która wpadła mu w łapy a my jesteśmy jego "mrówkami"
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: Ale to mówimy co Ty o tym sądzisz czy co jest w biblii i jak uważają chrześcijanie? Bo albo udajesz, albo nie znasz tego co wyznają katolicy. Bo nie ma czegoś takiego jak prawdziwy Pan Bóg jako osoba czy prawdziwy szatan, niebo albo piekło. Niebo czy piekło to wg KK stan duszy człowieka po śmierci, a nie np miejsce gdzieś na górze czy pod ziemią.
To wszystko to są takie
  • Odpowiedz
@fff112: a przestań już byś chciał mi swoje racje "wciskać" tak jesteś zmanipulowany, sam sobie interpretujesz jakieś przestarzałe tłumaczenia tłumaczeń nieznanych ludzi z przeszłości, KK to pewnie masoneria wymyśliła dla wielu korzyści, nawet swoje symbole w swoich budynkach kościelnych umieścili i do tych symboli "klękasz"
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: what? Nie racje tylko masz mylne pojęcie i brak podstawowej wiedzy. po prostu zgłębiałem "zasady" różnych religii z ciekawości dawno temu więc mniej więcej wiem na czym polegają. Widzę u Ciebie tylko brak wiedzy ;) Możemy też pogadać też o islamie czy buddyźmie jak masz jakieś wątpliwośći nie jestem zmanipulowany niczym oprócz seksu czy żarcia to moje bóstwa ;)
  • Odpowiedz
@fff112: a dobra bo myślałem, że Ty katolik,
szkoda czasu na dyskusje o religiach, zwłaszcza, że chyba o Katolicyzmie coś Ci się pomyliło, bo chyba w KK wierzą w piekło i niebo a nie w "metafory"
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: Jako stan ducha czy tam duszy, a nie miejsce jak potocznie wszyscy myślą że to wygląda. To jest posrane bo nazywane jest dosłownie, a znaczy coś innego...nie idzie tego brać na rozum bo by nikt w to nie wierzył.
  • Odpowiedz