Wpis z mikrobloga

@fiszu86: @silent_digger: Oganizator II skontaktuje się z Uczestnikiem Konkursu, który uzyskał prawo do Nagrody za pośrednictwem wiadomości e-mail, na adres e-mail Uczestnika wykorzystywany przez niego w Serwisie Wykop.pl w terminie siedmiu dni roboczych od dnia zakończenia Konkursu. W przypadku, gdy próby Organizatora II skontaktowania się z Uczestnikiem Konkursu nie powiodą się w terminie 10 (dziesięciu) dni od podjęcia przez Organizatora II czynności zmierzających do nawiązania bezpośredniego kontaktu z Uczestnikiem, jak
@tHoePs: A dowalić im więzienie za organizacje nielegalnych gier hazardowych, bo przecież dajesz plusa i bierzesz udział w losowaniu. Jeszcze Połowa poniżej 18 roku życia, HALO POLICJA PROSZE PRZYJECHAĆ NA WYPOK!
@PanKara: dostałeś może już jakiś mail? bo ja mam stary mail u siebie ustawiony na wykopie i nie wiem czy te maile do nas już poszły. w każdym razie mam nadzieję, że jeszcze nie :) przed chwilą zaktualizowałem sobie tę część profilu + napisałem do administracji na wszelki wypadek