Wpis z mikrobloga

Czy u was też syczy w oledzie na słuchawkach? Starałem się ten fakt wyprzeć z mojej świadomości ale z racji tego że zauważyłem w moich nowych słuchawkach buczenie dodatkowo specyficznie eskalujące przy ładowaniu to obecnie zastanawiam się czy ma sens odesłać #steamdeck na gwarancję i ewentualną naprawę (średnio mi się to uśmiecha bo tylko go mam do grania i nic na czas oczekiwana aż przyjedzie z naprawy)
lub sprzedać i kupić laptopa bo nie będę się cackał z takimi przejściówkami jak na filmiku bo gruby gaben z wielkiej korporacji #steam wpakował felerne złącze.
Pamiętam też że już ktoś o tym pisał na wykopie parę miesięcy temu. Od tego czasu przez tego grata odechciało mi się grać w niektóre produkcje bo przykładowo miałem problem z sterowaniem i musiałem kombinować.
Nie liczę innych błędów i jaj jakie się z nim działy.

TomgTp - Czy u was też syczy w oledzie na słuchawkach? Starałem się ten fakt wyprzeć ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomgTp: przy słuchawkach na bt nie występuje ten problem. osobiscie jak kupiłem pierwsze słuchawki BT, to kablowe trafiły do schowka i już nigdy ich nie używałem..
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Julek85 mam i z słuchawkami bluetooth problem ponieważ steam deck odświeża po wyłącznie gry pasmo i baba w wspaniałych Panasonicach drze mi się na całą parę do uszu: "LINK KONEKTED" I za sekundę "LINK DISKONEKTED" ()
Czasami częściej bo nie idzie ustawić tego i każde wyłączenie i włącznie ekranu daje ten sam efekt. Idzie dostać zajoba z tym #!$%@? steam deckiem. Nic nie idzie precyzyjnie ustawić.
  • Odpowiedz
@TomgTp: moze to kwestia sluchawek? mam 4 rozne - pchelki od huawei, sony wh520, soundblaster jam i sony xm5 i na wszystkich wszystko dziala poprawnie bez przerywania....
  • Odpowiedz
@TomgTp a to nie zależy od słuchawek właśnie? Pamiętam, że na jakichś dokanałowych jbl'ach na kablu mi buczało, na słuchawkach od Xboxa z kablem już nie. No i na takich samych od Xboxa tylko przez bt też nie.
  • Odpowiedz