Wpis z mikrobloga

@RandyBobandy

@zimowyporanek Ja to nie rozumiem jak to jest, na głównej z 50 razy widziałem jaką jesteśmy potęga w produkcji autobusów, a na taką okazję musi być niemiecki WTF xD


Ja nie kojarzę takich znalezisk. Conajwyzej że autobusy produkowane w Polsce idą na jakiś tam rynek, ale żeby odrazu potęga? Tego nie widziałem
  • Odpowiedz
Ja to nie rozumiem jak to jest, na głównej z 50 razy widziałem jaką jesteśmy potęga w produkcji autobusów, a na taką okazję musi być niemiecki WTF xD


@RandyBobandy: po co wspierać polskie firmy skoro możemy niemieckie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@znikam5: bo tegoroczne Euro jest pod hasłem United by Football - grafiki postaci są elementem wizualizacji dla całej imprezy i na autokarach drużyn zmiana się tylko flaga i nazwa kraju. Dodatkowo nie tylko autobusy piłkarzy są tak oklejone, ale też częściowo komunikacja miejska.

Tak samo jest co roku i tak samo było na Euro 2012 gdzie dominowały motywy kwiatowe i zmieniały się tylko flagi na liściach
Sarpens - @znikam5: bo tegoroczne Euro jest pod hasłem United by Football - grafiki p...

źródło: uid_f753866832c8b3a8bc5e8be31a7710b51337181697763_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_uefa-zaprezentowala-oficjalne-autobusy-finalistow-euro-2012-fot-papbartlomiej-zborowski

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja bym niemcom podziękował za taki antypolski autobus i sprowadził z polskimi symbolami. Dźgają im policjantów a oni dalej narzucają wszystkim multikulti, co za hipokryci.
  • Odpowiedz