Wpis z mikrobloga

  • 1
no ciekawie by mogloby byc w takim lesie jakby chociaz 1/4 tagu sie spotkala xD


@mangoloko: Moglibyśmy sie spotkać, jednak istnieje kilka przeszkód:
- Odległość.
- Trolle.
- Atencyjne chorągiewki.
- Atejcyne #!$%@? (wybaczcie za słowa / szczerość)
- Ludzie chcący wykorzystać takie spotkanie dla własnych złych korzyści.

Nie raz nad tym myślałem, jednak po namyśle rezygnowałem. Zawsze znajdzie sie osoba, która od środka zniszczy daną grupe.

Nie jeden by chciał,
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: tez moja pierwsza mysl to byla ze moglaby sie trafic jakas toxic osoba albo sabotazysta i nie fajnie by bylo, jeszcze jak ktos jako tako ogarnia zycie i ma troche dynaminy to by ogarnal sytuacje ale tez sa chuopaki co nie maja wcale dynaminy i nie potrafia zniesc takiej sytuacji albo presji nawet delikatnej i tylko by mieli potem traume do konca zycia, a nie o to chodzi. mysle ze
  • Odpowiedz
  • 1
tez moja pierwsza mysl to byla ze moglaby sie trafic jakas toxic osoba albo sabotazysta i nie fajnie by bylo


@mangoloko: W takiej sytuacji powiedziałbym krótko - dziękujemy lub wróć, jak bedziesz gotów. Szybko wyłapałbym taką osobę i to nie tak, że od razu podchodzę tylko obserwował dalej, aż do pewnego momentu.

jeszcze jak ktos jako tako ogarnia zycie i ma troche dynaminy to by ogarnal sytuacje ale tez sa chuopaki
  • Odpowiedz
  • 0
@GhostofChristmasPast: Nie, nie u mnie. Inaczej... Jeśli nie byłoby żadnych spięć, to każdy mógłby być osobno - byle byłby szacunek do drugiej osoby (nie ważny jakiej).

Czy to jest tak trudno o szacunek? - brak oceniania, brak w##rwiania, po prostu spędzenie danej chwili w spokoju razem? Tylko tyle chce. Chociaż znając siebie patrzyłbym sie na was gdzieś z tyłu i cieszyłbym sie z tego, jak sie bawicie / dogadujecie.
  • Odpowiedz
  • 2
@GhostofChristmasPast:

Tę parę zostawiłbym w spokoju.
Tego huopa z pitcą se zabrałbym do reszty. Połączył bym wszystkich na huopski sposób se! Nie byłoby żadnego samotnika! Tylko ja mogę nim być do cholery se!
  • Odpowiedz