Wpis z mikrobloga

Witam, w piątek dostałem mandat od straży miejskiej kraków pod miejscem pracy za wjazd o 7.30 na teren osiedla znak b-1 (o 8.00 było by git) chciałbym się odwołać od tego mandatu bo 8 pk to trochę sporo, ale nie widzę żadnego mandatu w systemie np mobywatel czy cepik 2, mimo że mandat podpisałem na miejscu, czy to jeszcze przyjdzie i czekać, bo tak dziwnie się odwoływać od czegoś czego nie ma #mandat #krakow #strazmiejska
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@biauekWladcaJajek więc generalnie chciałbym iść w kierunku, że miałem uprawnienia, ale akurat nie miałem ich przy sobie, ale tu niby mam 7 dni na opłacenie mandatu i odwołanie, ale w systemie nic takiego nie widzę, a inne poprzednie wykroczenia od razu się pojawiały
  • Odpowiedz
  • 0
@Nefron ni pamiętam jak to dokładnie jest, ale jeśli podpisałeś mandat to już nic nie zrobisz.. nawet SM już z tym nic nie zrobi.
Przyznałeś się do popełnienia wykroczenia. Gdybyś nie przyjmował to poszłoby to do sądu i tam mógłbyś się bronić że zostałeś ukarany za czyn który wykroczeniem nie był (bo miałeś papier, choć nie przy sobie), ale teraz to już nie masz gdzie się odwołać...
A mandat pojawi się w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Generalnie jak teraz byłem na straży to mówią że mogłem sobie od kogokolwiek później ten blankiecik załatwić, jakby był imienny może by więcej szans było
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Emill mówią mi o odwołaniu do sądu, ale wydaje mi się że zero jedynkowo do tego podejdą:
Miał Pan blankiecik?
Co z tego że teraz go Pan ma?
Co z tego że spółdzielnia zmieniła znaki?
Co z tego że Pan tam pracuje?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Emill Młody i głupi ... nawet jeden policjant mi mówił że jak nie byłem pewny to mogłem nie przyjmować, ale nigdy wcześniej podobnej sytuacji nie miałem
  • Odpowiedz