Wpis z mikrobloga

@Rzeeznik13: nigdy nie leciałem ale czytałem nie raz że linie tak szantażują pasażerów ze jak nie dopłacisz to cię posadzą na odległych miejscach. moim zdaniem jest to słabe ale skoro ludzie dopłacają to widocznie zaakceptowali taką "usługę"
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: super, gratulacje! tak pytalem bo jestem tu na wlasna rekę od poltora miesiąca i wszystko jest mocno intuicyjne do ogarnięcia samemu, ale w Twojej sytuacji sprawa jest jasna, udanej zabawy (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Rzeeznik13: ciężko to uśrednić, bo jadę od dołu (od Okinawy) w górę, akurat w piątek dojechałem do tokio i wziąłem hotel wstępnie na 15 nocy, wyszło 5070 pln, wg mnie to dobra cena, bo lokalizacja (shinjuku) i standard fajny - to oczywiście cena za sam nocleg, bez jedzenia i atrakcji… Jak wczoraj przylecieliscie to polecam Suica card, można go dodać sobie bezpośrednio np. w apple wallet (bez instalowania aplikacji), potem
  • Odpowiedz
  • 1
@nalogowiec https://fly.pl/wycieczka/japonia,wyc-objazdowe,c/japonskie-sushi/a6eb2e8dcf1e657473cceb94ae2c1fc76a672e7c7fc109de98549e6d817f1a90/ofertasv/?filter[tourOperator]=ECTR&filter%5Bperson%5D=2 w rozpisce nie ma dwóch wycieczek dodatkowych, czyli dzisiaj byliśmy w narze zobaczyć świątynie z buddą i karmić jelenie a ostatniego dnia dodatkowe coś o nazwie nowoczesne tokio czyli muzeum jakieś technologii + skytower
  • Odpowiedz