Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@StaszekGGG: domyślałem się, że obecna archeologia jest skorumpowana, i że istnieje jakaś globalna instytucja, która wydaje koncesje na wykopaliska, np. Unesco, ale nie wiedziałem, że też WEF za tym stoi.
  • Odpowiedz
@bnds: A widziałeś Grahama Hancocka u Joe Rogana debatującego jednego z najważniejszych Amerykańskich Archeologów z któregoś tam Uniwersytetu Nazywajacym Hancocka rasistą i np kłamaniu na temat Gobekli Tepe🤷🏻‍♀️ Cały podcast trwa 4:30h i warto zobaczyć na własne oczy jak instytucja państwowa niszczy archeologie i zakłamuje rzeczywistość 😏👉
StaszekGGG - @bnds: A widziałeś Grahama Hancocka u Joe Rogana debatującego jednego z ...
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@StaszekGGG: tak, śledzę Hancocka i oglądałem ten podcast. Ale myślę że kiedyś w końcu dostanie jakiś medal pośmiertnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzkość zawsze była ciemiężona przez korporacje, a to religijne (kościół), teraz ideologiczno-komercyjne. W sumie to jedno i to samo, nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
@bnds: Nic sie nie zmieniło Ale od czasu powszechnego dostępu do internetu i rozpowszechnienia YouTuba a w szczególności wydarzenia ostatnich 4 lat aka plandemia 🤡🤡🤡 pokazała że motłoch uwierzy we wszystko 🤷🏻‍♀️ Ale tak samo obudziła większość ludzi! A takie gówno jak sie teraz dzieje tylko bardziej otwiera ludziom oczy i zmiany nadchodzą 😏 I ten krzyk Globalistów z Brukseli bo Far Right wygrywa i przejmuje stery jest oznak
  • Odpowiedz
@bnds: Ludzie muszą sie obudzić i odrzucić nadchodzącą Ptasio Grype i nie dać zrobić sie w #!$%@? raz jeszcze 🤷🏻‍♀️
A tu masz szanowaną PaniąDoktor z USA która zabiega żeby testować wszystkie krowy w USA testami PCR na kowida bo Ptasia Grypa Atakuje 🤡🤡
StaszekGGG - @bnds: Ludzie muszą sie obudzić i odrzucić nadchodzącą Ptasio Grype i ni...
  • Odpowiedz