Wpis z mikrobloga

#wroniecka9
Czcigodni też czekają już drugi rok na nieodwołaną do tej pory pielgrzymkę do Ziemi Świętej? Albo chociaż do grobu bpa Lefebvre'a, jak zapowiadał? Wystarczy tylko dorobić kółka do kredensu udającego ołtarz i przyczepić chomąto, żeby pan ministrant pobożnie ciągnął ten cały cyrk.
yosemitesam - #wroniecka9 
Czcigodni też czekają już drugi rok na nieodwołaną do tej ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jusstt Nieprawda, mnie interesuje, na tagu ma nieduże, ale stale grono fanów. A jak coś odpali - choc ostatnio coraz rzadziej - to interesuje sie pól Polski, bo zwieksza sie im klikalność od razu.
  • Odpowiedz
@jusstt Nie przeszkadza mi, po pierwsze bawi mnie to, nie podchodze emocjonalnie negatywnie, jak większość. Po drugie troche interesuje sie kosciolem, choc nie jestem wierzący, mam okazje sie podszkolić na temat sedewakantyzmu, tradycjonalizmu itp, mysle że to ciekawe od strony takiej spolecznej. Po trzecie to lubie freaków wszelkiej maści, ciekawią mnie ich motywacje, analizowanie ludzkich motywacji i zamiarów jest ciekawe
  • Odpowiedz
@jusstt Lubie próbowac rozumiec ludzi, mysle że to ważne. Nie znaczy, że musze sie z kimś zgadzać, ale z natury lubie próbowac zrozumieć cudze motywacje, wiedzieć dlaczego ktoś cos robi i Woźnicki to pod tym względem ciekawy przypadek
  • Odpowiedz
@jusstt Na pewno sie ze mną nie zgodzisz, i nie zrozumiesz, ale napiszę tak.- W Misiu jest pewna SZLACHETNOŚC, która w połączeniu z zaburzeniami osobowości i brakami charakteru tworzy ciekawą mieszankę. Oberwowanie jak on sie szamoce jest fascynujące, czasem nawet wywoluje wspolczucie dla niego, przeważnie jednak uśmiech. Patrze jak błądzi, jak sie obija o życie i to jest zabawne, a bywa mi go też żal.
Bo widze w nim właśnie taką
  • Odpowiedz