Wpis z mikrobloga

#divyzwykopem Najbardziej mi szkoda młodych tak do 25-30 lat którzy chodzą na divy albo chcą się wybrać. To co jest teraz a to co bylo to dwa różne światy. Napisze tylko że jeszcze 10 lat temu chodziłem do laski o wyglądzie marceliny zawadzkiej wiek 25-28 za 200 na godzine, była bardzo miła sama zagadywała, nawet sama kiedys zaproponowała wypad do klubu na drinka. Zdarzały sie bardzo ładne 20, ładne małolaty(18-20 lat). Teraz to nie ma sensu już chodzić większość ogłoszeń to ściema albo kaszaloty. Może w wawie coś się jescze znajdzie ale jaki sens ma wydac 1000zł po czym laska 15 minutach kaze Ci spadac bo już dzwoni nastepny
  • 10
  • Odpowiedz
po czym laska 15 minutach kaze Ci spadac bo już dzwoni nastepny


@oonn32: aż mi się przypomniało jak u jednej divy zbierałem gacie z podłogi żeby się ubrać a ta już umawiała następnego klienta i mu przez telefon wymieniała wszystkie ceny za dopłaty typu spust na morde i jeszcze szmata machała łapskami wykonując gesty pospieszające mnie. Nigdy więcej w powiatowych, nigdy.
  • Odpowiedz
@De_Fault

>po czym laska 15 minutach kaze Ci spadac bo już dzwoni nastepny


@oonn32: aż mi się przypomniało jak u jednej divy zbierałem gacie z podłogi żeby się ubrać a ta już umawiała następnego klienta i mu przez telefon wymieniała wszystkie ceny za dopłaty typu spust na morde i jeszcze szmata machała łapskami wykonując gesty pospieszające mnie. Nigdy więcej w powiatowych, nigdy.

A co na wielką miłość liczyłeś
  • Odpowiedz
@WolvvloW

@oonn32 10 lat temu to szło normalnie babę znaleźć

10 lat temu to było inne pokolenie i faceci mieli lepsze maniery psze pana()
Teraz to " nie będę cię nigdzie zapraszał szmato jedna "
  • Odpowiedz