Wpis z mikrobloga

Jak wy w ogóle wyobrażacie sobie koalicję PIS+Konfederacja. Jedna partia to partia emerytów i ludzi pro socjalnych, a druga to partia młodych którzy nie chcą płacić ZUS i chcą zaprzestania rozdawnictwa i skrajnego cięcia podatków. I jak by to miało wyglądać na dłuższą metę? Jedyne co ich łączy to to że nie lubią LGBT, bo w kwestii migracji to PIS jest za masową tylko że legalną a Konfederacja to wiadomo że tylko przeciw nielegalnej a z tą drugą to Mentzen mówi jedno a Braun inaczej. Jak długo będzie można jechać na tym że nie lubimy gejów, no bo raczej nie zakładam że Konfederacja zrezygnuje ze swoich najważniejszych postulatów i nagle w rządzie będzie prowadziła pro socjalną politykę i skupiała się na emerytach, albo PIS zrezygnuje ze swojego najwierniejszego elektoratu i będzie ciął social i podatki.

#polityka #konfederacja #polska #wybory #pytanie
kkecaj - Jak wy w ogóle wyobrażacie sobie koalicję PIS+Konfederacja. Jedna partia to ...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-06-10 15-02-38

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Ale czy jest tu coś przeciwko wolnemu rynkowi? A no nie ma, więc wszystko się zgadza.


@Jah00: I to własnie napisałem kolego xD Może cytowanie mi się #!$%@?ło, ale z treści chyba nie wynika że zaprzeczam, że Konfederacja Korony Polskiej nie ma nic wspólnego z całą resztą tej ferajny.

Ale jak widać trzeba atakować tych złych lewaków bez zrozumienia treści.

A co do historii, to niezmiernie #!$%@? mnie, jak mi studiującemu
  • Odpowiedz