Wpis z mikrobloga

Kocham demokrację, bo jest w stanie pokazać europejskim elitom gdzie robią błąd. Błędem jest bezmyślna polityka migracyjna która znacznie zmniejszyła poczucie bezpiczeństwa wśród Europejczyków. Te wybory, to jest żółta kartka dla obecnych elit aby zmotywować ich do cieżkiej pracy i poważnych zmian.

Jeżeli nic sie nie zmieni, to za 5 lat może to już być czerwona karta i wtedy będzie płacz bo do władzy i stanowisk dojdą wariaci ze skrajnej prawicy.

#polityka #wybory #neuropa #4konserwy
Kielek96 - Kocham demokrację, bo jest w stanie pokazać europejskim elitom gdzie robią...

źródło: parlament-europejski

Pobierz

Zgadzacie się ze mną?

  • Tak 76.0% (19)
  • Nie 24.0% (6)

Oddanych głosów: 25

  • 10
  • Odpowiedz
Błędem jest bezmyślna polityka migracyjna która znacznie zmniejszyła poczucie bezpiczeństwa wśród Europejczyków. Te wybory, to jest żółta kartka dla obecnych elit aby zmotywować ich do cieżkiej pracy i poważnych zmian.


@Kielek96: te zmiany już się dzieją. Scholz, lewicowiec, zaostrza politykę migracyjną. CDU/CSU - partia Merkel, ma wyraźny nacisk na walkę z nielegalną imigracją. Macron to samo - upraszcza deportację, utrudnia imigrację, już nie sfotografuje się nigdy z murzynami bez koszulek.
  • Odpowiedz
@Kielek96: wątpię. Ruch sceptyków może i rośnie w siłę, ale nadal ogromna większość ludzi nie widzi, lub nie chce widzieć, że obecna Unia Europejska po prostu umiera. Ci ludzie nie zmienią nagle zdania. Oni, aby uratować swoją twarz, a nawet swoją tożsamość (którą zbudowali na obecnej lewicowej polityce Unii), będą w to brnąć aż do śmierci.
Moim osobistym zdaniem bardziej prawdopodobne jest, że Unia prędzej się rozpadnie i w ograniczonym
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo:

gosciu, ale ja zyje w DE, nie robie na magazynie z polactwem, a jak rozmawiam z Niemcami to takie newsy jedynie #!$%@?, bo realnie nic sie nie dzieje a dla łysego to jedna z ostatnich desek ratunku, bo tylko tym moze ugrac kilka procent z afd ktore bije rekordy popularnosci WSROD LUDZI (pisze to specjalnie, bo sondaże... robi sie na zamowienie, w szczegolnosci tutaj).

A co do tiktoka memcena...
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: ja nic nie musze, jesli wierzysz sondażom to wspolczuje. To moze byc jakies odzwierciedlenie wynikow, ale bardzo czesto... a co ja ci bede tlumaczyl. Zrob sondaż czy mam racje czy nie, zadaj do tego pytanie z tezą i ciesz sie wynikami po twojej myśli :) ``
  • Odpowiedz