Wpis z mikrobloga

Z dnia na dzień jest tylko gorzej, coraz częściej dopuszczam do siebie myśl że najlepiej będzie to wszystko skończyć bo szansę na szczęśliwe życie sam sobie #!$%@? i nie będzie drugiej szansy, więc pytanie po co dalej żyć? Dam sobie czas do końca sierpnia aby się przekonać ale jeżeli ten ból nie minie, to jak dla mnie nie ma sensu się męczyć ¯_(ツ)_/¯

#depresja #przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
nie byliśmy, nie potrafiłem jej docenić i traktowałem ją jak inne i żałuję tak bardzo żeby zrobić to o czym pisalem


@ZabawnyTypek: Ponownie, uspokój sie i nic głupiego nie rób. To jest dla ciebie nauczka ( bolesna, ale jednak). Jeśli nie da sie tego naprawić idź do przodu i zapamiętaj błędy. Dobrze ci radze, jak stary huop który nie dostawał rad od starszych.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_ ogólnie masz rację że nauczka i w ogóle, jednakże nie jestem wstaniem normalnie funkcjonować przez to i tu jest pies pogrzebany, jakbym był wstanie skupić się na robocie to byłby luz, ale nieważne co robię to myśli mi schodzą na "a gdybym zrobił inaczej..." przez co nie dość że załamka jak cholera że #!$%@? to i dobijam się tym że tracę czas na rozpamiętywaniu tego a za tym niemożność rozwoju (pomimo
  • Odpowiedz