Wpis z mikrobloga

#tenis Mój krótki komentarz. Ten finał mnie trochę znudził, przyznam że nawet usnąłem w połowie. Jakość spotkania nie była najwyższa. Końcówka już fajna i prawdziwy tenisowy talent pokonał wielkoluda rzemieślnika. Alcaraz to najlepszy tenisista urodzony po 22.05.1987 już można to z całą pewnością stwierdzić. 3 szlemy na 3 nawierzchniach i brakuje mu tylko AO do karierowego WS - wow to robi wrażenie. Ale nie wzbudza aż tak moich emocji. Nie umiem zrobić idoli z tych gówniarzy...Niech im się wiedzie ale ja wychowałem się na Wielkiej Trójcy, i ich epickich pojedynkach, na które nie moglliśmy się doczekać i o których dyskutowaliśmy jeszcze długo po meczu. - oni mają już spokój. Czy Sinner i Alcaraz tak poruszą nasze serca? Zobaczymy ale moje raczej nie. Tak czy siak brawo Iga, brawo Carlos jesteście prawdziwymi talentami młodego pokolenia a 90'kids muszą obejść się smakiem :) Niech żyje tenis i czekamy na Wimbledon!
mamracjewieszotym - #tenis Mój krótki komentarz. Ten finał mnie trochę znudził, przyz...

źródło: Zdjęcie WhatsApp 2024-06-10 o 11.45.53_c09f68a6

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz