Wpis z mikrobloga

  • 1
@janekhe: dziękuję za pochwałę, twoje nadzieje, jak na razie, rzeczywiście są spełnione, wyrazy pogardy oczywiście mnie martwią, ludzie jako stworzenia społeczne lubią być lubiani.

Nie mogę jednak zrozumieć mechanizmu tej pogardy, proszę, pomóż mi w tym.

Zapytałem AI o możliwe powody takiej sytuacji, do której kategorii ewentualnie się zaliczam? Czy może nie jest tu wymieniona?
robmat - @janekhe: dziękuję za pochwałę, twoje nadzieje, jak na razie, rzeczywiście s...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-11 175858

Pobierz
  • Odpowiedz
@robmat: #!$%@? mnie proba zarobku na kazdej mozliwej rzeczy, szczegolnie opensourcowej. nie pobieralem tych aplikacji ale wyglada jak sklejone na szybko przez hindusa bezwartosciowe gowno stworzone tylko pod zarobek, jest tak?
  • Odpowiedz
  • 1
Częściowo masz rację, niektóre z tych gier nie są mojego autorstwa, są to programy otwarto źródłowe, które rozwinąłem, dodając nagrody w postaci zdjęć ładnych dziewczyn (ubranych), galerię do ich przeglądania, system dzielenia się obrazkami, itp.

Ściśle stosowałem się do licencji (gier, bibliotek, modeli AI) na jakiej udostępniają je ich autorzy i na przykład, jeśli wymagali otwarcia kodu który stanowi pracę pochodną, robię to: https://github.com/robmat/antimine_with_pics_as_prizes

Większość apek jednak napisałem sam, od zera. To znaczy nie od zera, ponieważ, każde współcześnie wydawane oprogramowanie, również to za które autorzy każą sobie płacić, korzysta z bibliotek otwarto-źródłowych. Zarzut próby zarabiania na opensource, jest więc w istocie zarzutem do całej branży.

Z
robmat - Częściowo masz rację, niektóre z tych gier nie są mojego autorstwa, są to pr...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-11 193533

Pobierz
  • Odpowiedz
@robmat: jak opisales to brzmi to lepiej niz wyglada, jesli nie lecisz w #!$%@?, bo wczesniej pisales mocno ironicznie. Sprawdze pozniej sam. Zarzut byl glownie o zwykly cash grab sklejony na szybko na kolanie
  • Odpowiedz