Wpis z mikrobloga

#wybory nie czaje tego wyniku TD, oprócz odpałów Róży Thun i tej zielonej Henning Kloski czy jak jej tam, odpałów z żydami w sejmie, odpałów z zapraszaniem nielegalnych migrantów do sejmu to
Hołownia wydaje się 10x bardziej sensowniejszy niż ten stary zasiedziany już w PE beton z Platformy co głosuje zawsze jak ta ich partia matka z PE każe a potem albo sie wstydza przyznać jak głosowali albo palą głupa ehh jakieś Arlukowicze Kopaczowe co się już 20 razy skompromitowali za czasów 2007-2015.
No jak można woleć ten beton niż Szymka co często gada z rigczem i się jeszcze aż tak nie skompromitował
  • 3
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: Na liście TD dla mnie nie było nikogo sensownego, tak samo KO. Oddaliśmy rodzinnie głosy na kandydata Lewicy, bo zaimponował mi dorobek naukowy tego profesorka biologii molekularnej i żeby prawaków dupa bolała
  • Odpowiedz
@zbyszko17:

najwięcej roboty przeciwko 3D zrobiło ostatnie zamieszanie na granicy i bycie ministrem obrony przez kamysza

Serio? sam Tusk kilka lat temu bronił migrantów z białorusi, biedni ludzie, gilmiki są w sieci i nic to nie zmienia mimo, zę teraz w 2 mańkę mówi.
Hołownia za to z migrantami zrobił sobie zdjęcie w sejmie, też nic to nie zmienia.
Ja to widzę inaczej:
Problemem Hołowni jest to, że on robiąc swoją
  • Odpowiedz